Razer prináša dvoch nových Krakenov

Razer prináša dvoch nových Krakenov

Razer oznámil premiéru Kraken Ultimate - hernej náhlavnej súpravy s technológiou THX Spatial Audio a Kraken X USB.

Razer Kraken Ultimate

Slúchadlá sú vybavené špeciálne vyladenými 50 mm prevodníkmi, ktoré vytvárajú prirodzenejšiu zvukovú krivku a vytvárajú realistický, pohlcujúci zvukový obraz, ktorý zaznamenáva každý detail. Vďaka tomu môžu používatelia zachytiť všetky, aj tie najmenšie zvukové nuansy a využiť ich vo svoj prospech. Mikrofón Kraken Ultimate s aktívnym potlačením šumu umožňuje krištáľovo čistú tímovú komunikáciu.

Lepší zvuk vďaka THX Spatial Audio (v porovnaní so 7.1 priestorovým zvukom)

Razer Kraken Ultimate využíva technológiu THX Spatial Audio - pokročilý systém pozičného zvuku, ktorý poskytuje najvyššiu presnosť a lepší priestorový zvuk, ako je to známe z riešení 7.1. Vďaka 360 stupňovému zvuku sa hráči môžu ponoriť do hry ešte viac a lepšie sa orientovať - ​​rýchlejšie vyhľadávať nepriateľov, vyhýbať sa nábojom a zisťovať hrozby v okolí.

THX Spatial Audio optimalizuje zvuk v každej hre a poskytuje prirodzený zvukový zážitok prispôsobením virtuálnych reproduktorov skutočnej vzdialenosti a umiestneniu zdroja zvuku v hre. To znižuje úsilie mozgu a uší, pretože používatelia slúchadiel sú schopní inštinktívne posúdiť, odkiaľ každý zvuk pochádza. To im umožňuje zostať sústredení dlhšie a tak získať ďalšiu výhodu oproti svojim nepriateľom.

Špeciálne vyladené prevodníky pre dokonalejší zvuk

Razer Kraken Ultimate je vybavený špeciálne naladenými prevodníkmi s priemerom 50 mm, ktoré poskytujú silný, podrobný jasný zvuk a silné basy. Zvuk generovaný slúchadlami je najbohatší, najpôsobivejší a najrealistickejší z celého radu Kraken.

Profesionálny mikrofón s aktívnym potlačením šumu pre absolútnu čistotu

Tímový chat je nevyhnutnou súčasťou akejkoľvek hry pre viacerých hráčov. Vďaka novému mikrofónu s aktívnym potlačením hluku, certifikovanému spoločnosťou Discord, si hráči môžu byť istí, že ich tímová komunikácia bude vždy neprerušená a to aj počas tých najviac preplnených turnajov. Sila turnajových headsetov spočíva v ich schopnosti jasne rozprávať a okamžite rozpoznať najjemnejšie zvukové signály. Technológia aktívneho znižovania hluku v mikrofóne Kraken Ultimate detekuje a znižuje hluk v pozadí pri rozhovore s tímovými partnermi. Vďaka tomu je váš hlas ešte jasnejší.

Ľahký, odolný a zároveň chladný

Kraken Ultimate má hliníkovú a oceľovú štruktúru so slúchadlami vyplnenými chladiacim gélom, aby sa zabezpečila ľahkosť, trvanlivosť a pohodlie pri používaní. Jeho hlavový most, flexibilný a odolný, s mimoriadne mäkkým čalúnením skrýva hliníkový rám, aby sa vysporiadal s ťažkosťami pri preprave a dlhou hrou. Chrániče sluchu s chladiacim gélom pomáhajú znižovať tvorbu tepla a zahŕňajú aj skryté kanály pre hráčov s okuliarmi.

Podsvietenie Razer Chroma RGB

Kraken Ultimate je tiež vybavený podsvietenými mušlami podporovanými systémom Razer Chroma, ktorý podporuje 16,8 milióna farieb a sadu svetelných efektov spravovaných programom Synapse 3, čo umožňuje takmer neobmedzené možnosti personalizácie.

Razer Kraken X USB

Razer predstavil aj súpravu Kraken X USB. Najnovší prírastok do rodiny Kraken X ponúka zelené osvetlenie a virtuálny priestorový zvuk 7.1 cez USB. Všetko v ľahkej konštrukcii s hmotnosťou 275 g, ktorá poskytuje celodenné pohodlie a plné ponorenie do hry.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk