TP-Link predstavuje nový rad produktov pre chytrú domácnosť

TP-Link predstavuje nový rad produktov pre chytrú domácnosť

Ako prvá sa pod radom TAPO predstaví domáca bezpečnostná Wi-Fi kamera Tapo C200.

Nová kamera Tapo C200 je vybavená snímačom pre 1080p Full HD video pri 15 snímkach/s a ​​o jej ostrosť a kvalitu sa stará kodek H.264. Vďaka infračervenému prísvitu potom zaznamenáva kamera dianie aj v noci až na vzdialenosť 9 metrov a vy tak môžete v kľude spať. Všetky záznamy sa ukladajú na internú micro SD kartu, ktorá podporuje kapacitu až 128 GB.

Pri detekcii pohybu pošle upozornenia a spustí alarm

Pre zaistenie bezpečnosti je vhodné umiestniť kameru smerom ku vchodu do domu, garáže alebo suteréne. Ak potom kamera detekuje pohyb v určenom mieste obrazu, dostanete upozornenie na mobilný telefón a máte možnosť overiť, či ide o nevinnú aktivitu alebo o podozrivé vniknutie. Potom sa spustia svetelné a zvukové efekty, ktorými je kamera tiež vybavená, aby sa nežiaduci návštevníci vydesili.

Široký prehľad a obojstranná komunikácia

Vďaka horizontálnej a vertikálnej rotácii máte široký prehľad o situácii a dokážete sledovať doslova celé okolie (360 stupňov dookola a 114 stupňov dokopy hore a dolu). Je tak ideálna pre otvorené obytné priestory či kancelárie. Obojsmerný prenos zvuku potom umožňuje hovoriť ako na vášho domáceho maznáčika, tak aj komunikovať s deťmi a chváliť ich za odvedené domáce práce. Všetko sa ovláda cez prehľadnú mobilnú aplikáciu Tapo Camera, ktorá zároveň umožňuje jednoduchú inštaláciu kamery.

V prípade inštalácie viacerých kamier ich jednoducho pridáte rovnakým postupom a potom sledujete záznamy aj živé prenosy všetkých kamier v jednej aplikácii. Okrem toho možno pre každú jednotlivo nastavovať časové úseky nahrávanie, nonstop nahrávanie, správanie kamier v režimoch Doma a Preč, výber stráženého priestoru, citlivosť na zmenu obrazu a reakciu na detekované ohrozenia. Možno zapnúť aj režim súkromia, ktorý fyzicky uzavrie objektív kamery a je tým zaistené, že sa bude natáčať len to, čo chcete. Humorné videá z rodinných stretnutí aj záznamy nešikovných lupičov sa dajú cez aplikáciu i jednoducho zdieľať na sociálnych médiách.

Kľúčové vlastnosti kamery Tapo C200:

  • Video s vysokým rozlíšením: Zachyťte každý detail v krištáľovo čistom obraze s rozlíšením 1080p.
  • Pokročilé nočné videnie: Dokonca aj v noci môže kamera zaznamenávať dianie až do vzdialenosti 30 stôp.
  • Detekcia pohybu a upozornenie: Pokiaľ bude zistená detekcia pohybu, dostanete upozornenie.
  • Zvukový a svetelný alarm: Spustite svetelné a zvukové efekty, aby ste vydesili nežiaducich návštevníkov.
  • Obojsmerné audio: Komunikujte s ostatnými pomocou vstavaného mikrofónu a reproduktora.
  • Bezpečné úložisko: Podporuje karty microSD (až 128 GB).
Zdroj: TP-Link

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk