MSI uvádza rad grafických kariet GeForce GTX 16 SUPER

MSI uvádza rad grafických kariet GeForce GTX 16 SUPER

Grafické karty série MSI GeForceGTX 16 SUPER sú vybavené vynikajúcimi chladiacimi systémami, ktoré umožňujú ich použitie pri vyšších frekvenciách na zvýšenie herného výkonu.

GEFORCE GTX 16 SUPER GAMING

Grafické karty MSI GeForce GTX 16 SUPER GAMING využívajú kultový chladič Twin Frozr siedmej generácie, ktorý už získal mnoho ocenení za svoj výkon v sérii RTX 20 a GTX 16. Využíva dvojicu patentovaných ventilátorov TORX 3.0, ktoré kombinujú výhody dvoch typov lopatiek čím zameriavajú koncentrované prúdenie vzduchu a vytvárajú zvýšený vzdušný tlak s menším hlukom. Optimalizovaný chladič tiež prispieva k nižším teplotám a efektívnejšej prevádzke zariadenia. Pri dizajne nových modelov série Gaming sa čierna farba kombinuje so sivou farbou kovového pre jasnejšie vyniknutie plnofarebného podsvietenia Mystic Light RGB, ktoré je synchronizovateľné s podsvietením ostatných komponentov prostredníctvom aplikácie MSI Dragon Center.

GEFORCE GTX 16 SUPER VENTUS XS

MSI GeForce GTX 16 SUPER VENTUS XS je menšou verziou bežnej série VENTUS. Osvedčený chladiaci systém používa dva ventilátory TORX 2.0, čo výrazne zvyšuje jeho celkovú účinnosť. Zlepšenému odvádzaniu tepla napomáhajú aj tepelné trubice v priamom kontakte s GPU. Na zadnej strane grafickej karty je backplate, ktorý nielen zosilňuje zariadenie, ale tiež mu dodáva žiadaný vzhľad.

GEFORCE GTX 16 SUPER AERO ITX

Grafické karty GTX 16 SUPER AERO ITX, dlhé iba 178 mm, nie sú o nič horšie ako ich väčšie náprotivky. V kombinácii so základnou doskou MSI Z390I GAMING EDGE AC sú ideálnou voľbou pre miniatúrne herné počítače a riešenia HTPC. Pre takéto systémy je ticho dôležitým faktorom, preto sú tieto modely vybavené účinným chladičom, ktorý pozostáva z jediného vysoko výkonného ventilátora namontovaného na kompaktnom chladiči s tepelnými trubicami. To všetko je pokryté štýlovým čiernym a bielym plášťom s uhlíkovými prvkami.

MSI AFTERBURNER

MSI Afterburner je jedným z najznámejších a najpoužívanejších nástrojov na pretaktovanie grafickej karty. Poskytuje plnú kontrolu nad zariadením a umožňuje sledovať všetky kľúčové systémové parametre v reálnom čase. Vďaka tomu môžete získať ďalšie zvýšenie výkonu - a úplne zadarmo!

MSI DRAGON CENTER

MSI Dragon Center je nová aplikácia navrhnutá na integráciu všetkých pomocných programov MSI pre počítače, ich súčasti a periférne zariadenia. Má herný režim, v ktorom sa vykonáva okamžitá optimalizácia pre hry na úrovni viacerých komponentov vrátane jednotky SSD, monitora a sieťového adaptéra.
 

Dostupnosť: Očakáva sa, že séria MSI GeForce GTX 1660 SUPER bude k dispozícii 29. októbra 2019 a séria MSI GeForce GTX 1650 SUPER 22. novembra 2019.

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk