SteelSeries uvádza novú myš Sensei Ten so senzorom TrueMove Pro

SteelSeries uvádza novú myš Sensei Ten so senzorom TrueMove Pro

Nová herná myš so senzorom technológie TrueMove Pro nadväzuje na originálny ikonický a hojne využívaný model Sensei.

Legenda pokročila

Viac ako 10 rokov definovala SteelSeries Sensei trh myší pre súťažné hranie vďaka typickému vzhľadu a funkciám. Symetrický tvar bol napodobňovaný, ale žiadnej inej myši sa nepodarilo dosiahnuť pôvodného vzoru Sensei, ktorý milovali stovky tisíc hráčov. Model Sensei Ten revitalizuje známy tvar a pridáva úplne nový senzor TrueMove Pro vhodný pre eSport.

TrueMove Pro senzor

TrueMove Pro senzor je najnovším optickým senzorom vyvinutým v spolupráci s renomovaným výrobcom PixArt, ktorý ľahko prekonáva konkurenčné senzory na akomkoľvek povrchu. Ponúka sledovanie pohybu 1 ku 1, 18 000 CPI a 450 IPS. Pokročilý senzor, respektíve vylepšenia sledovania pohybu, stabilizuje myš pri nerovných pohyboch, čo eliminuje falošnú registráciu pohybu pri náklone a otočení. TrueMove Pro kombinuje dlhoročné skúsenosti spoločnosti PixArt v oblasti vývoja senzorov a záväzok SteelSeries poskytovať najlepšie sledovanie pohybu, čo robí z TrueMove Pro najvýkonnejší senzor na akomkoľvek povrchu.

Univerzálny symetrický tvar myši s 8 tlačidlami je vhodný pre pravákov aj ľavákov s rôznym štýlom držania. K dispozícii je tiež pamäť umožňujúca hráčom uložiť si nastavenia a prenášať ich medzi zariadeniami. Ergonomický dizajn dopĺňajú mechanické spínače s životnosťou 60 miliónov kliknutí a dvojzónovým RGB podsvietením.

Myš SteelSeries Sensei Ten je celosvetovo k dispozícii za 79 eur.

Zdroj: SteelSeries, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk