ASRock predstavuje radu grafických kariet Radeon RX 5700 XT Taichi X

ASRock predstavuje radu grafických kariet Radeon RX 5700 XT Taichi X

Prvou grafickou kartou tejto série je Radeon RX 5700 XT Taichi X 8G OC+.

V čínskej kultúre predstavuje „Taichi“ filozofický stav rovnováhy medzi jin a jang. Grafické karty ASRock Taichi boli navrhnuté odborníkmi v oblasti techniky a energie, ktorí sa starajú o kvalitu, dizajn a špičkovú technológiu pripravenú vyhovieť potrebám aj tých najnáročnejších používateľov. V duchu Taichi, symbolizujúceho rovnováhu medzi eleganciou a stabilitou, boli grafické karty Taichi vytvorené s ohľadom na dizajn a kvalitu.

Novo navrhnuté karty Taichi X OC+ majú 2,5-slotový chladič s 3 ventilátormi s podsvietením ARGB, ktoré je možné prispôsobiť pomocou dodaného softvéru. Sú tiež vybavené 3D kovovým backplatom, 6 grafickými výstupmi (4 konektory DisplayPort a 2 HDMI) a duálnym systémom BIOS, všetko v zosilnenom kovovom kryte. Grafická línia Taichi X je založená na novej architektúre AMD RX 5700 XT RDNA a je pripravená na hranie hier a rozlíšenie 1440p. Integrovaný chladič a 10+1 fázový zdroj poskytujú vynikajúci výkon a chladenie. Vydanie Taichi X 8G OC+ navyše disponuje pretaktovaným jadrom GPU až do 2040 MHz, čo je omnoho výkonnejšie v porovnaní s ostatnými kartami RX 5700 XT dostupnými na trhu.

Najnovšie grafické karty majú nielen jedinečný výkon a kvalitu, ale aj úžasnú estetiku. ASRock sa pokúsil dosiahnuť, aby zariadenie vyzeralo naozaj dobre. Pridaním sofistikovaného dychu technológie a starostlivého zloženia prvkov dizajnu backplatu grafika priťahuje pohľady a vzbudzuje nostalgiu a dáva používateľom niečo, čo ešte nikdy nezažili. Vstavané podsvietenie ARGB je krásne. Okrem toho je centrálny ventilátor ozdobený pohyblivou, farebnou aurou, ktorú v tejto fenomenálnej sérii Taichi X ocení každý geek.

ASRock zaisťuje kvalitu a spoľahlivosť rady grafických kariet Taichi X implementáciou celej rady vysokokvalitných komponentov, ako sú výkonové tlmivky s dlhou životnosťou, ventilátory s dvojitým ložiskom s funkciou zastavenia 0 dB, vysoko efektívny chladič a pozinkované tepelné trubice. Séria grafických kariet ASRock Taichi X ponúka vďaka kvalite a dizajnu spoľahlivosť a futuristickú estetiku pre zvýšenie výkonu pri práci, v aplikáciách v profesionálnych počítačových systémoch, ako aj pri hraní hier. Grafická karta ASRock Taichi X predstavuje úplne nový dizajnový koncept, ktorý poskytuje vybavenie nebývalej kvality a výkonu. 

Zdroj: ASRock

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk