Audio inšpirácie od Creative na IFA 2019

Audio inšpirácie od Creative na IFA 2019

Creative Technology predstaví svoje najnovšie portfólio zvukových riešení na nadchádzajúcom veľtrhu IFA 2019. Počnúc slúchadlami po prenosné reproduktory a zvukové karty s vysokým rozlíšením predstaví spoločnosť Creative vo svojom stánku rozmanité inovácie.

Sound Blaster X3: Prvý Sound Blaster s technológiou Super X-Fi

Vytvorenie prvej zvukovej karty Sound Blaster 1.0 v roku 1989 znamenal skutočnú transformáciu počítačového zvuku. Odvtedy sa predalo viac ako 400 miliónov produktov z rady Sound Blaster, zanechávajúc za sebou niekoľko miľníkov vo vývoji zvukových kariet. Súčasnosť prináša Sound Blaster X3, ktorý má ako prvý z radu Sound Blaster zabudovanú prelomovú technológiu Super X-Fi. Super X-Fi prenáša zážitok z priestorového zvuku reproduktorov do slúchadiel a vytvára tak prirodzenejší zvuk. Návštevníci si budú mať možnosť vyskúšať túto oceňovanú technológiu prostredníctvom slúchadiel.

Sound Blaster X3 zosobňuje to najlepšie z technológie digitálneho spracovania Sound Blaster v externej zvukovej karte. Okrem zabudovanej technológie Super X-Fi je to aj 7.1 viackanálový USB DAC s vysokým rozlíšením ponúkajúci 32-bitové / 192 kHz prehrávanie a slúchadlový zosilňovač. Sound Blaster X3 je vybavený kódovaním Dolby Digital Live na optické pripojenie k externým prijímačom pre viackanálový zvuk v reproduktoroch a je vynikajúcim audio doplnkom pre dokonalý filmový zážitok. Sound Blaster X3 je univerzálny z hľadiska konektivity a ponúka kompatibilitu s PC, Mac, PS4 a Nintendom Switch. Podporuje ho nový softvér Sound Blaster Command pre osobné počítače a mobilná aplikácia pre používateľov konzol.

SXFI THEATER: Bezdrôtové slúchadlá s nízkou latenciou a holografickým zvukom

Ďalšou výstavnou novinkou je Creative SXFI THEATER, najnovšie prielomové riešenie bezdrôtových slúchadiel. Vďaka technológii slúchadlovej holografie Super X-Fi prínáša zážitok ako v skutočnom kine. Vyniká svojím originálnym 2,4 GHz digitálnym bezdrôtovým zvukovým prenosom s päťkrát menšou latenciou ako v prípade prenosu Bluetooth čo znamená bezproblémovú synchronizáciu zvuku a videa pre svojich používateľov. S výdržou batérie až 30 hodín sa radí k tým najlepším medzi bezdrôtovými slúchadlami. SXFI THEATER obsahuje herný mikrofón pre lepšiu a čistejšiu komunikáciu a je kompatibilný s PC, Mac, PS4 a Nintendo Switch.

Spoločnosť Creative predstaví na IFA 2019 ďalšie novinky, ako napríklad:

  • Najpokročilejšiu PCI-e zvukovú kartu Sound Blaster AE-9, vrchol inovácií v oblasti PC
  • Outlier Gold, nový zlatý štandard v bezdrôtových slúchadlách so 14 hodinovou výdržou na jedno nabitie a softvérom Super X-Fi
  • MUVO Play, vodotesný stereo reproduktor ideálny pre outdoor
  • T100, prvotriedne Hi-fi 2.0 stolové reproduktory

Creative stánok nájdete v Messe Berlin, hala 3.2, stánok 209 od 5-11 septembra.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk