Nové externé SSD My Passport Go od Western Digital

Nové externé SSD My Passport Go od Western Digital

Najnovší prírastok oceňovanej produktovej rady My Passport ponúka kapacitu až 1 TB v odolnom prevedení a kompaktných rozmeroch. Disk má integrovaný kábel USB a ochranný gumový rám.

Externý SSD disk My Passport Go má ochranný gumový rám, ktorý pohlcuje nárazy a nemá žiadne pohyblivé mechanické súčiastky. Odolá pádom z výšky až dva metre a pomáha používateľom uchovať ich digitálny obsah v bezpečí, chránený pred nárazmi a otrasmi. Kompaktné rozmery disku (zmestí sa do vrecka) a integrovaný kábel USB robia z tohto zariadenia užitočné a maximálne mobilné úložisko.

My Passport Go je až dvaapolkrát rýchlejší než väčšina bežných prenosných externých diskov a ponúka výkon SSD diskov s rýchlosťou prenosu dát až 400 MB/s. Je plne kompatibilný s počítačmi PC aj Mac, je na neho poskytovaná trojročná záruka a súčasťou dodávky je aj zálohovací softvér pre Windows. Po preformátovaní spolupracuje aj so službou Time Machine na zálohovanie z počítača Mac.

My Passport Go SSD je k dostupný v dvoch farebných prevedeniach ochranných rámov (modrá a žltá) a v dvoch kapacitách 500 GB a 1 TB.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk