ADATA uvádza DDR4 pamäťový modul XPG SPECTRIX D60G

ADATA uvádza DDR4 pamäťový modul XPG SPECTRIX D60G

Medzi jeho hlavné prednosti patria dva unikátne prvky rozptyľujúce RGB podsvietenie, takže podsvietená časť je väčšia než na ktoromkoľvek inom pamäťovom module. Okrem toho podporuje široké možnosti pretaktovania v rozsahu 3200 - 4133 MHz a profily Intel XMP 2.0.

Viac RGB na mm2

D60G ponúka viac RGB podsvietenia na mm2 než ktorýkoľvek iný pamäťový modul na trhu, konkrétne viac než 60% povrchu modulu. Svetelné difuzéry sú extrémne široké a ničím nezakryté, takže dávajú vyniknúť mnohofarebnému flow efektu. Zraky všetkých používateľov upúta tiež unikátny avantgardný design, ktorý – podobne ako iné produkty XPG – zahŕňa svetelné X s členitým povrchom, ktorý si vzal inšpiráciu z brúsených diamantov.

Programovateľné RGB podsvietenie

Používatelia môžu vylepšiť svoje herné zážitky pomocou programovateľných svetelných efektov. Vyberať si je možné z niekoľkých rytmov blikania, nastaviť rýchlosť pulzovania, intenzitu podsvietenia a ďalšie parametre. Nastavenie je jednoduché vďaka aplikácii XPG RGB Sync. Pamäťový čip D60G tiež spolupracuje s RGB aplikáciami najvýznamnejších výrobcov základných dosiek.

Stabilný, odolný a spoľahlivý

D60G je zostavený z vysoko kvalitných integrovaných obvodov a kovového chladiča, takže dosahuje excelentnú spoľahlivosť, stabilitu, výkonnosť a životnosť. Vďaka podpore Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 je pretaktovanie otázkou okamihu a systém zostáva stabilný. Namiesto zložitého nastavovania najrôznejších parametrov v BIOSe môžu užívatelia nastavovať pretaktovanie pohodlne priamo v operačnom systéme.

Odporúčaná koncová cena bude začínať na 132 eur za 2x8G 3000 MHz.

Zdroj: Adata

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk