Vychádzajú nové Game Ready ovládače pre hru Final Fantasy XV Windows Edition

Vychádzajú nové Game Ready ovládače pre hru Final Fantasy XV Windows Edition

Spoločnosť NVIDIA vydáva nové Game Ready ovládače pre hru Final Fantasy XV Windows Edition, ktoré so sebou prinášajú aj zvýšenie výkonu v obľúbenom titule PlayerUnknown’s Battlegrounds a ďalšie optimalizácie pre Warhammer: Vermintide 2 a World of Tanks 1.0.

Final Fantasy XV Windows Edition je práve dostupná na počítačoch a spoločnosť NVIDIA pripravila nové ovládače pre maximálny zážitok z hry, spĺňajúce certifikáciu WHQL od Microsoftu. Final Fantasy XV Windows Edition je jednou z najočakávanejších hier tejto jari. NVIDIA priamo na deň uvedenia ponúka vďaka novým Game Ready ovládačom plnú podporu a to vrátane integrovaných funkcií dostupných v aplikácii GeForce Experience, ako sú ANSEL a ShadowPlay Highlights. Takisto sú do hry aplikované GameWorks technológie – NVIDIA Flow, NVIDIA HairWorks, NVIDIA ShadowWorks, NVIDIA Turf Effects a NVIDIA VXAO.

NVIDIA poskytuje svoje skúsenosti z vývoja počítačových komponentov, technológií a pokročilých herných funkcií, pomáha ich implementovať do nových hier ako už spomínaného Final Fantasy XV Windows Edition a maximalizuje tak prínos 10. rady grafických kariet GeForce GTX. Kompletný prehľad integrovaných technologií v hre Final Fantasy XV nájdete na tomto odkaze.

Spolupráca spoločnosti NVIDIA s hernými štúdiami zahŕňa vývojársku podporu a spoluúčasť pri simulácii grafiky a fyziky, poskytovanie vývojárskych nástrojov, či kontrolu zdrojového kódu. Uvedením ovládačov sa práca spoločnosti NVIDIA ale nekončí, aj naďalej bude spolupracovať so štúdiom Square Enix na vylepšení výkonu, stability a na zavedení ďalších funkcií a technológií dostupných prostredníctvom hernej platformy GeForce GTX ako napríklad NVIDIA G-SYNC pre monitory, optimalizácie herných nastavení alebo aplikácie GeForce Experience.

Vyšší výkon s postupom času

Práca vývojárskeho tímu NVIDIA však zďaleka nekončí vydaním hier, hon za optimalizáciou a zvyšovaním herného výkonu pokračuje neustále. Poslednými plodmi tejto práce je zvýšenie výkonu v populárnej hre PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), v ktorej nové ovládače zvyšujú výkon až o 7 % v závislosti na type grafického čipu a používateľskom nastavení. Okrem toho najnovšie Game Ready ovládače zvýšia výkon aj v hrách Warhammer: Vermintide 2 a World of Tanks (Engine Upgrade 1.0).

Viac informácií o aktuálnych Game Ready ovládačoch nájdete v článku na GeForce.com. Samotné ovládače sú k dispozícii prostredníctvom aplikácie GeForce Experience alebo priamo na stránke geforce.com/drivers.

Zdroj: Tlačová správa

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk