Najnovší update pre NVIDIA Shield TV prináša nové funkcie, aplikácie aj vylepšenú bezpečnosť

Najnovší update pre NVIDIA Shield TV prináša nové funkcie, aplikácie aj vylepšenú bezpečnosť

Spoločnosť NVIDIA neustále pracuje na vylepšovaní svojich zariadení a to zahŕňa aj NVIDIA Shield TV. S poslednou verziou softvéru pre NVIDIA Shield TV prichádzajú nové aplikácie, hry a funkcie. Upgrade softvéru SHIELD Experience na verziu 6.3 zahŕňa taktiež najnovšie bezpečnostné aktualizácie, novinky v oblasti prehrávánia, vylepšený výkon bezdrôtového a Bluetooth pripojenia a aktualizáciu firmvéru príslušenstva pre SHIELD TV.

Shield TV je jedno z najpokročilejších streaming zariadení na trhu, schopné streamovania obsahu v 4K rozlíšení s podporou HDR a zároveň podporuje možnosť toto zaradenie využívať nielen ako multimediálne centrum, ale aj ako hernú konzolu.

To najlepšie, čo najnovší update prináša je určite:

Nahrávanie obsahu cez Plex DVR bez reklám
Aplikácia Plex, resp. jej funkcia DVR, teraz umožnuje nahrávanie TV obsahu automaticky bez reklám.

VLC po novom podporuje „Picture-in-Picture“ a 360° videá
VLC integrovalo možnosť sledovania 360° videí na televízii vrátane plnej podpory sférického ovládania kamery a režim „Picture-in-Picture“, vďaka ktorému je možné prehrávať video súbežne počas iného využívania zariadenia SHIELD.

Zachránte Mudokonov v hre Oddworld: New ‘n’ Tasty
S upgradom bola do ponuky uvedená hra Oddworld: New ‘n’ Tasty. Úlohou hráčov je ovládať hrdinu na záchrannej misii. V ponuke Google Play je za 7.49€Medzi ďalšie vylepšenia taktiež patria: 
 - najnovšia aktualizácia zabezpečenia systému Android, vrátane zmiernenia zraniteľnosti cez bezpečnostnú chybu „Spectre“
 - podpora prehrávania formátu videí YUV 8 bit BT 220
 - nový režim kompatibility USB pre používateľov s pripojeným USB príslušenstvom/úložiskom pre zlepšenie výkonu bezdrôtového a Bluetooth pripojenia
 - aktualizácia firmvéru diaľkového ovládania pre zlepšenie citlivosti ovládania a pre vyriešenie problému s nabíjaním

Aktuálna verzia SHIELD Experience 6.3 je postupne uvádzaná na všetky SHIELD zariadenia. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkách NVIDIA, alebo na sociálnych sieťach spoločností Facebook, Twitch či YouTube.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk