KOA LAN párty zavítala do Liptovského Mikuláša

KOA LAN párty zavítala do Liptovského Mikuláša

Minulý víkend sa v Liptovskom Mikuláši uskutočnila ďalšia zo série úspešných akcií KOALAN. Už na tradičnej pôde Gymnázia M. M. Hodžu viac ako sedemdesiat hráčov zabojovalo o vecné ceny a peňažnú odmenu spolu až 450 eur.

Okrem hlavného turnaja v hre Counter-Strike: Global Offensive, v ktorom zvíťazil tím Prechádzame Ma Pusť, hráči zabojovali aj v AORUS turnaji 1 vs 1. Z konkurencie tridsiatich hráčov vzišiel ako víťaz Reflexboy. Sobotný AORUS X-Diablo turnaj sa pritom hral o základnú dosku GA-Z270X-Ultra Gaming a merchandise od sponzorov. Nebojovalo sa však len o vecné ceny a finančnú odmenu. Hráči mohli získať aj body do Tiger Master ligy partnera tejto akcie, Top gamingu.

Výsledky-

AORUS X-Diablo turnaj:

1.Reflexboy
2.Tomshen
3-4. Ono, Riso. R

KOA CUP:

1. Prechádzame Ma Pusť
2. LiptovskyGODI
3. Degustátori
4. El Spermatoris

Okrem turnajov mala akcia aj bohatý sprievodný program. Keďže vstup pre verejnosť bol voľný, návštevníci si mohli zahrať na našich Xboxoch, sledovať komentovaný stream, ale aj poradiť sa s odborníkmi zo stránky PC nadšenci, ktorí boli k dispozícii počas celého eventu.

Nič z toho by sa, samozrejme, nemohlo uskutočniť nebyť sponzorov akcie GIGABYTE, E-Blue a mediálneho partnera Gamesite.sk. Organizátori veria, že hráči boli s priebehom turnajov spokojní a akcia dopadla úspešne. Na ďalšiu akciu s názvom KOA CUP 02 sa môžu fanúšikovia LAN party tešiť už v polovici apríla a Gamesite.sk, samozrejme, v predstihu prinesie všetky dôležité informácie.

Zdroj: PR Článok

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk