GIGABYTE oznamuje matičné dosky pre platformu AM4 Ryzen

GIGABYTE oznamuje matičné dosky pre platformu AM4 Ryzen

GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd, popredný výrobca základných dosiek a grafických kariet oznámil príchod série herných základných dosiek AORUS určených pre novú AM4 Ryzen platformu od AMD. Nová AM4 platforma bude tvorená čipsetmi X370, B350 a A320, ktoré všetky plne podporujú nové procesory Ryzen. GIGABYTE má v ponuke všetky tri čipsety, každý plne optimalizovaný pre CPU s 8 jadrami a 16 vláknami pre zákazníkov z každého segmentu platformy. Vďaka funkciám zameraným na náročných používateľov ako je RGB Fusion, Smart Fan 5 a Dual Audio Chips, má spoločnosť GIGABYTE riešenia dostupné skutočne pre každého používateľa.

Pri tvorbe základných dosiek pre novú platformu, spoločnosť GIGABYTE nerobila žiadne kompromisy. Plne nastaviteľné RGB LED osvetlenie s technológiou RGB Fusion používateľom umožní prispôsobiť si ich systém presne podľa svojich požiadaviek. Smart Fan 5, s intuitívnym používateľským rozhraním, pracuje v spojení s hybridnými konektormi pre chladenie a zabezpečuje optimálny chladiaci výkon a ochranu celého systému. Navyše, technológia RGB Fusion sa objavuje v čoraz väčšom množstve produktov dostupných na trhu. RGB Fusion Ready zariadenia umožnia aj tým najnáročnejším používateľom plnú kontrolu nad ich RGB produktami z jednotného rozhrania.

"Toto je úžasná doba pre GIGABYTE, keďže procesory Ryzen prinášajú nové technológie a inovácie, na ktoré čakalo množstvo používateľov,” povedal Henry Kao, vicepresident GIGABYTE Motherboard Business Unit. "Navyše, spoločnosť GIGABYTE pokračuje vo vylepšovaní celej platformy vďaka pridaným exkluzívnym funkciám, ktoré požadujú tí najnáročnejší hráči.

Nové herné zákaldné dosky GIGABYTE a AORUS plne podporujú Ryzen. Ryzen, vytvorený na platforme AM4, obsahuje zásadné technológie zaručujúce vysokú energetickú efektivitu. S funkciami ako je Pure Power, Precision Boost, Neural Net Prediction, Smart Prefetch a Extended Frequency Range, je Ryzen pripravený splniť všetky požiadavky náročných hráčov a entuziastov.

Herné základné dosky AORUS boli predstavené na veľtrhu CES 2017 a dosky pre platformu Ryzen budú uvedené na trh 2. marca 2017. Pre viac informácií o výkone a vlastnostiach herných základných dosiek GIGABYTE a AORUS môžete navštíviť stránky GIGABYTE na nasledujúcich odkazoch.

AORUS herné základné dosky

GIGABYTE herné základné dosky

Viac informácií o značke AORUS

Viac informácií o spoločnosti GIGABYTE

Zdroj: Tlačová správa

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk