Counter-Strike: Global Offensive pozná svojho šampióna!

Counter-Strike: Global Offensive pozná svojho šampióna!

Víťazom v poradí siedmeho majoru v Counter-Strike: Global Offensive sa stáva francúzsky tím EnVyUS po prekonaní Natus Vincere 2:0 vo finálovej Best of 3.

Naozaj neočakávané stretnutie Na'Vi a EnVyUs vo finále rumunského DreamHacku prinieslo divákom dve hodiny neustáleho napätia. Prvou mapou bol de_train vybraný tímom Na'Vi, kde sa EnVyUs podarilo vystreliť na neuveritelných 7:0, kým sa sa ich súper zmohol body opätovať. Po zmene strán sa črtal comeback zo strany Natus Vincere, no EnVyUs mapu nekompromisne ukončili na 16:14.

Druhou mapou bol pick EnVyUs, teda Cobblestone, kde hneď v prvom kole apEX zabitím 4 hráčov Na'Vi zaistil kolo pre nV. Takýto začiatok pomohol nV postupovať ďalej a ukončiť tak polovicu 10-5 v ich prospech. Po zmene strán Na'Vi, bohužiaľ, nedokázalo vyhrať ani jediné kolo, a tak si 100 000 dolárovú výhru po ukončení 16-5 odnáša team EnVyUs.

Štyri dni plné úžasnej atmosféry a ešte lepších výkonov hráčov sú teda na konci, no môžeme s istotou povedať, že tento DreamHack bol ozaj výnimočný najmä skvelým prospechom tímov ako Luminosity alebo Gamers2. Je skvelé vidieť takéto nové tímy bojovať na úrovni legiend.

Zdroj: GS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk