Trust uvádza na trh trojicu nových mikrofónov radu GXT

Ocení ich každý, kto hľadá kvalitné, no cenovo prijateľné riešenie pre nahrávanie zvuku a streamovanie. Z troch USB mikrofónov Trust GXT 244 Buzz, GXT 256 Exxo a GXT 258 Fyru si vyberú tak užívatelia, ktorým stačí základné vybavenie pre streamovanie zvuku, ako aj vychádzajúce hviezdy YouTube alebo Twitch.

HP predstavuje na CES 2020 novú generáciu výpočtových noviniek

Najnovšie inovácie spotrebiteľských a komerčných produktov spoločnosti HP poskytujú používateľom slobodu pracovať bezpečnejšie a konzumovať obsah odkiaľkoľvek, ľahko a jednoducho svoje zariadenia pripojiť, čím dávajú zákazníkom slobodu vyjadriť, aké hodnoty zastávajú, pretože im prinášajú vôbec prvý notebook a puzdro vyrobené z recyklovaných plastov, ktoré by inak skončili v oceáne.

Western Digital ako prvý s externým SSD 8 TB a SuperSpeed USB 20 Gbps

Western Digital Corporation na veľtrhu CES 2020 uviedlo svoje nové inovatívne produkty reprezentované širokou ponukou riešení na ukladanie dát, vrátane predstavenia prototypu, vo svojom odvetví prvého SSD vreckového externého disku, s najvyššou kapacitou na svete a rozhraním SuperSpeed USB 20 Gbps.

Odolný a rýchly SanDisk Extreme PRO Portable SSD mieri na slovenský trh

Prenosný SSD disk SanDisk Extreme PRO Portable SSD využíva vlastnú firemnú technológiu NVMe k dramatickému zvýšeniu prenosových rýchlostí až na 1 050 MB, ktoré umožnia rýchlejšie presúvať súbory a upravovať ich priamo na disku. Odolné puzdro pomáha chrániť digitálny obsah všade na cestách. Disk je dostupný v kapacite až 2 TB a je kompatibilný so zariadeniami PC alebo Mac. K dispozícii je pripojenie USB konektoru typu C alebo A.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk