Creative prináša nové USB audio zariadenia

Najnovšie hybridné bezdrôtové holografické USB slúchadlá SXFI AIR GAMER ponúkajú USB audio bez oneskorenia pre hry a filmy, bezdrôtové audio pre hudbu a sprievodcov hovorov a najnovší herný USB DAC a zosilňovač Sound Blaster GC7 je vybavený plne programovateľnými tlačidlami a Super X-Fi pre intuitívny a pohlcujúci herný zážitok.

Zažite pohodlné hranie s ultraľahkým headsetom Razer Kraken V3 X

Razer predstavil hernú náhlavnú súpravu Razer Kraken V3 X. Tá si berie príklad z najpredávanejšej súpravy Razer Kraken X a je navrhnutá pre dlhodobé používanie a vyššie pohodlie. Ešte lepšiu atmosféru zaisťujú zdokonalené zvukové meniče a o všestranný herný zážitok sa stará RGB podsvietenie Razer Chroma.

Sound Blaster JAM V2: Bezproblémové slúchadlá, ktoré potešia vašu peňaženku

Sound Blaster JAM V2, ktoré sú ľahké ako pierko a majú vysoko kvalitné neodymové meniče ako jeho predchodca, majú Bluetooth 5.0, predĺženú výdrž batérie až 22 hodín a pokročilé zvukové kodeky (aptX HD a aptX s nízkou latenciou), aby používateľom ponúkli optimálny zážitok z bezdrôtového počúvania bez oneskorenia.

Čo sú cloudové hry a ako ich môžete hrať?

Cloudové herné platformy fungujú podobným spôsobom ako vzdialené pracovné plochy a služby videa na požiadanie. Hry sa ukladajú a spúšťajú na diaľku na vyhradenom hardvéri poskytovateľa a streamujú sa ako video na hráčske zariadenie prostredníctvom klientskeho softvéru. Klientsky softvér spracováva vstupy hráča, ktoré sa posielajú späť na server a vykonávajú sa v hre. Niektoré cloudové herné služby sú založené na prístupe k virtualizovanému prostrediu Windows, čo umožňuje používateľom sťahovať a inštalovať klientov a hry služieb ako obvykle na lokálnom počítači.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk