Trust uvádza netradičnú gamingovú myš Morfix s palcovým panelom

Trust uviedol na slovenský trh netradičnú gamingovú myš Morfix s výmennými panelmi. Hráči si tak môžu v okamihu prispôsobiť svoje herné príslušenstvo podľa hry, ktorú práve hrajú. Ľavý výmenný bočný panel ponúka tri alebo deväť programovateľných tlačidiel. Rovnako tak možno na myši vymeniť aj pravý bočný grip v oblasti malíčka. Hráč si tak môže prispôsobiť svoju myš pre maximálne pohodlie.

Virtuálna realita vo vašej obývačke: Pozrite sa na svet inými očami

Jedna z najväčších spoločností na zážitky Adrop prichádza na slovenský a český trh s novinkou – požičovňou virtuálnej reality. V spolupráci s technologickými spoločnosťami Vrgineers a Quanti môžete zažiť virtuálnu realitu aj u vás doma. Zážitkový balíček #VRpreTeba si priaznivci netradičnej zábavy vedia zapožičať na webe Adrop.sk už na jeden deň.

Creative prináša novú sadu reproduktorov Pebble

Creative Technology oznámil vydanie Creative Pebble V3, najnovšieho prírastku do populárnej série stolných reproduktorov Pebble. Tieto USB-C reproduktory si zachovávajú rovnaký elegantný a minimalistický dizajn, ktorým ozdobia akýkoľvek stolný počítač. Vylepšenými funkciami ako napríklad hlasnejší a čistejší zvuk a pripojením Bluetooth 5.0 tvoria ideálne riešenie pre prácu, učenie sa a hranie z domu.

Gigabyte predstavil nové kompaktné počítače z rady Brix Pro

Kompaktné počítače, a teraz myslíme naozaj kompaktné kúsky, majú svoje miesto nielen na pracovných stoloch vo firmách, ale aj v obývačkach, pracovniach a dokonca aj v izbách hráčov. Malý počítač je možné zložiť si aj svojpomocne, no jeho rozmery budú kvôli rozmerom štandardných komponentov vždy o čosi väčšie, ako keď sa nejaká spoločnosť rozhodne zložiť ho na mieru. Jednou z týchto spoločností je aj Gigabyte a predstavenie ich nového prírastku do rodiny Brix zariadení, sme si pozreli na online seminári.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk