Crystal Dynamics: Fanúšikov Legacy of Kain počujeme hlasno a jasne

Crystal Dynamics: Fanúšikov Legacy of Kain počujeme hlasno a jasne

 

Niečo z toho bude?

V októbri sme vás informovali o tom, že štúdio Crystal Dynamics rozposlalo hráčom dotazník v ktorom sa pýtalo na množstvo vecí a to vrátane názoru na návrat série Legacy of Kain. A ak s touto sériou nemáte tú česť, tak by ste to mali okamžite napraviť (osobne odporúčame hlavne Soul Reaver).

A zdá sa, že o sériu je naozaj v roku 2022 záujem. Potvrdilo to samotné štúdio a výrazne tak zvýšilo šance, že sa séria jedného dňa na obrazovky PC a konzol vráti. Podľa Crystal Dynamics totiž v dotazníku vyjadrilo záujem o návrat série viac ako 100 000 hráčov.

„Chceli sme získať pohľad komunity na to, čo hráči hľadajú, ak by sme sa vrátili do krajiny Nosgoth a našej kultovej IP hry Legacy of Kain. V minulosti sme zistili, že na prieskumy zvyčajne odpovedá 1 000 až 3 000 ľudí, ale keď sme sa pýtali ľudí na Legacy of Kain, dostali sme viac ako 100 000 odpovedí. Úplne ho vyplnilo 73 000 hráčov, a ak ste jedným z nich, veľmi vám ďakujeme a oceňujeme, že to bolo dosť veľké úsilie vzhľadom na to, že prieskum bol dosť rozsiahly.“„Videli sme, že správa o našom prieskume sa zdieľala na sociálnych a tlačových platformách, a naozaj sme cítili, že je to skvelý spôsob, ako znovu naštartovať komunitu vášnivých fanúšikov tejto legendárnej série hier pre PC a konzoly. Ubezpečujeme vás, že vás počujeme jasne a nahlas a budeme vás aj naďalej informovať o tom, aké možnosti Legacy of Kain v budúcnosti čakajú.“

Je však viac ako jasné, že aj v prípade konkrétneho plánu na návrat série si na výsledok dlhú chvíľu počkáme. V súčasnosti totiž Crystal Dynamics vyvíja novú Tomb Raider hru a taktiež spolupracuje so štúdiom The Initiative na vývoji hry Perfect Dark.

Zdroj: VGC

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk