Hellblade II, Suicide Squad, Alan Wake II a mnoho ďalšieho! Čo uvidíme na odovzdávaní cien The Game Awards

Hellblade II, Suicide Squad, Alan Wake II a mnoho ďalšieho! Čo uvidíme na odovzdávaní cien The Game Awards

 

Viac o ohláseniach ako o cenách.

Aj keď nikto nepopiera, že The Game Awards patria medzi najprestížnejšie odovzdávania herných ocenení, tak faktom je, že väčšina divákov si toto podujatie zapne primárne kvôli herným ohláseniam a nie kvôli samotným cenám.

A producent podujatia Geoff Keighly sľubuje naozaj veľa. 4-5 masívnych odhalení a viac ako 40 hier. A to samozrejme nie je všetko. Tak sa poďme pozrieť, čo na podujatí určite uvidíme, čo možno uvidíme a na čo si nemáme robiť nádeje.

Podujatie sa začína od 2:00 nášho času.

Čo určite uvidíme

Seriály a filmy

Napriek tomu, že ide o primárne herné podujatie, tak sa jemne obtrie aj o svet seriálov a filmov. Je potvrdené, že na podujatí uvidíme trailer na seriál Halo, trailer na druhý Sonic the Hedgehog film a The Matrix Awakens: An Unreal 5 Experience. To sú však iba známi účastníci. Je pokojne možno, že k nim pribudnú aj ďalšie produkty v tejto kategórii. Napríklad taký trailer na The Last of Us seriál?

Nové predstavenia hier

Počas posledných dní sme sa dozvedeli o niekoľkých hrách, ktoré zažijú svoj debut na The Game Awards 2021. Medzi ne patrí napríklad nová Sonic hra, nová hra od štúdia Improbable, ktoré vedie bývalý šéf BioWare Aaryn Flynn, novú hru od bývalých vývojárov zo štúdia DICE – Embark Studios, ktorá dostala oficiálny názov ARC Raiders a novú hru od tvorcov World War Z, štúdia Saber Interactive.

Ukážky už predstavených hier

Je oficiálne potvrdené, že na podujatí uvidíme hry Suicide Squad: Kill the Justice League, Saints Row, Destiny 2: The Witch Queen, dočkáme sa predstavenia štyroch Day One hier do služby Game Pass, Tiny Tina’s Wonderlands, Homeworld 3, The Lord of the Rings: Gollum, Steelrising a Dying Light 2: Stay Human a ďalšie

Čo možno uvidíme

Xbox a Microsoft

Je zrejmé, že Microsoft má rád The Game Awards. Vzhľadom na to, že minulý rok sledovalo podujatie vyše 100 miliónov divákov sa niet čo čudovať. A tak čakáme, že tento rok na podujatí chýbať nebude. Je verejným tajomstvom, že počas podujatia uvidíme Hellblade II – potvrdilo to viacero zdrojov z prostredia Microsoftu. No okrem toho sa v posledných týždňoch rozprúdilo množstvo špekulácií, že okrem Hellblade II nám Microsoft ukáže Avowed, Fable alebo predstaví novú steampunk RPG hru od inXile s kódovým označením Project Cobalt. A aby sme nezabudli, Microsoft má na budúci rok v lete vydať hru Redfall od Arkane a z nej sme videli iba CGI trailer...

Bioshock 4

Ďalšie špekulácie sa týkajú štvrtého BioShocku, ktorý vyvíja štúdio Cloud Chamber. Údajne sa pozrieme do fiktívneho mesta na Antarktíde a aj keď špekulácie hovorili až o odhalení na budúci rok, tak vieme si predstaviť, že Take-Two si nenechá ujsť publikum The Game Awards.

Alan Wake II

Podľa Jeffa Grubba z VentureBeat uvidíme na The Game Awards oficiálne odhalenie hry Alan Wake II, ktorý pripravuje štúdio Remedy v spolupráci s Epic Games. Vzhľadom na nedávny remaster jednotky to dáva zmysel.
Čo pravdepodobne neuvidíme

Breath of the Wild 2

Ak očakávate novú Zeldu, tak sa veľmi netešte, pretože podľa insiderov si Nintendo šetrí nový trailer na BotW na vlastný stream.

Sony first party hry

Podľa insiderov nie je načasovanie The Game Awards pre Sony veľmi príhodné, pretože hry na 2022 už sú plne odhalené a tie na neskôr zatiaľ veľmi nemajú čo ukázať. Preto by sme nemali očakávať, že niečo od PlayStation Studios sa na podujatí objaví.

Hogwarts Legacy

Napriek vydaniu na budúci rok údajne novú hru zo sveta Harryho Pottera na The Game Awards neuvidíme.

Čo určite neuvidíme

Dragon Age 4

BioWare potvrdilo, že nový Dragon Age na The Game Awards neuvidíme a na nové správy si budeme musieť počkať na rok 2022.

Activision Blizzard

Spoločnosť zmietaná v škandáloch neukáže na The Game Awards nič. Takže nečakáme žiaden Overwatch 2, Diablo IV a ani iné prekvapenie.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk