Skupina hráčov zverejnila 750 prototypov hier pre Playstation 2

Skupina hráčov zverejnila 750 prototypov hier pre Playstation 2

 

Nikdy nevydané.

Táto správa pravdepodobne poteší všetkých herných zberateľov. Skupina The Hidden Palace, ktorá sa zaoberá prezerváciou hier, úpravou buildov a demo verzií rôznych hier totiž vydala masívny balíček, ktorý obsahuje viac ako 750 položiek.

Tento balíček má názov Project Deluge a fascinujúce na ňom je to, že nejde o balíček vydaných hier, ale o balíček rôznych raných prototypov hier, preview verzií hier a nájdete tam aj verzie hier, ktoré boli určené na prezentáciu počas E3 a podobných herných konferencií.

Už len samotné číslo 750 napovedá, že ide o obrovské kvantum dát, no ak je toto niečo pre vás, tak si ho určite stiahnite prostredníctvom tohto odkazu. Celý Project Deluge balíček má 850GB a nájdete tam napríklad prototyp hry Baldur’s Gate: Dark Alliance, Beyond Good & Evil, BllodRayne 2, Burnout 2 a 3, Crazy Taxi, Hitman: Contracts, Jak 3, The Shadow of the Colossus, Midnight Club II, Prince of Persia hry, Syphon Filter: The Omega Strain, XIII a ďalšie.

Vznik tejto zbierky sa datuje k jednému vášnivému zberateľovi, ktorý zachraňoval disky pred zničením a ktorý neskôr začal spolupracovať práve so skupinou The Hidden Palace, vyčistili zoznam od hier, ktoré sa dočkali retail vydania a pripravili túto masívnu zbierku.

Zdroj: Kotaku

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk