Diablo II remake, WoW: The Burning Crusade Classic a dátum vydania Diablo Immortal: To bude BlizzConline

Diablo II remake, WoW: The Burning Crusade Classic a dátum vydania Diablo Immortal: To bude BlizzConline

 

Dni plné ohlásení.

Už o dva dni sa začne BlizzConline – online verzia populárneho podujatia BlizzCon, ktorá má za úlohu osláviť štúdio Blizzard a taktiež sa stáva miestom, kde sú predstavované nové hry a rozšírenia pre populárne hry od tohto štúdia. Nakoľko však pandémia koronavírusu minuloročný BlizzCon zrušila, tak ten sa presunul na netradičný dátum 19-20. február 2021 a bude sa konať iba online.

A pomaly sa začínajú zberať leaky a nastavovať očakávania, ktoré máme mať od tohto podujatia. A hneď dvojica populárnych leakerov zverejnila informácie o tom, čo na BlizzConline uvidíme. A tieto leaky určite potešia fanúšikov klasických Diablo hier.

Podľa Blizzard leakera Kaiser499 totiž Blizzard na podujatí predstaví svetu remake Diablo II pod názvom Diablo II Resurected. Na tejto hre pracujú tvorcovia remaku Crasha Bandicoota, štúdio Vicarious Vision. Okrem toho by sme sa mali dočkať finálneho dátumu vydania mobilnej Diablo hry, Diablo Immortal, ktorá sa navždy vryla do pamäte hráčov vďaka vete „Don’t you guys have a phone?“

Chýbať nebude ani Diablo IV. Blizzard nám totiž predstaví nové prostredie a novú hernú triedu. Z ďalších hier nám Blizzard údajne ukáže klasickú verziu expanzie World of Warcraft: The Burning Crusade, expanziu pre Heartstone, ďalšie mobilné ohlásenia, ktoré sa tentokrát budú týkať série Warcraft a možno sa dočkáme aj nových informácií týkajúcich sa Overwatch 2 (hrdinovia? mapy?)

Ďalší leaker Metro_OW k tomu pridáva ešte niekoľko informácií. Primárne tú, že Overwatch 1 je mŕtvy. Blizzard už neplánuje žiaden nový obsah pre prvý diel svojej tímovej FPS hry a to až do vydania dvojky. Vo vývoji je však údajne free-to-play verzia prvého Overwatchu, no k jej ohláseniu pravdepodobne nedôjde počas BlizzConline. Metro_OW ale potvrdil správnosť informácií o remaku Diablo 2 a o nových informáciách o Overwatch 2.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk