Bude aj Batgirl hrdinkou nového Batmana? Indície to naznačujú

Bude aj Batgirl hrdinkou nového Batmana? Indície to naznačujú

 

Batman + Batgirl - Robin = VNL.

Už zajtra bude predstavený nový Batman. Táto veta znie pre všetkých fanúšikov netopierieho muža ako sen, že? Čo si tak deň predtým ale ešte troška zakonšpirovať? Užívateľovi redditu sa totiž podarilo odhaliť všetky kódy pre získanie štyroch hintov na oficiálnej stránke R3DAKT3D. Ide o čísla 761, 941, 364 a 995, pod ktorými sa schovávali ničhovoriace obrázky a taktiež nič nehovoriaci teaser trailer.

Obrázky a video bokom, tie nie sú také zaujímavé ako samotné kódy. Totižto, ak ich spojíte dohromady do tvaru 761941364995 a necháte si to číslo vyhľadať na Googli, vyjde vám, že to číslo sa zhoduje s EAN číslom (čiarový kód) komixu Detective Comics #359, v ktorom sa prvýkrát objavila Batgirl.

My v redakcii vieme, že také náhody v hernom svete jednoducho neexistujú a sme presvedčení, že Batgirl bude nejakým spôsobom figurovať v novej Batman hre. Pôjde "len" o v určitých pasážach hry hrateľnú postavu alebo bude mať hra kooperáciu Batman a Batgirl? Alebo si snáď budeme môcť na začiatku dokonca vybrať, s ktorou postavou si prejdeme príbeh? Zajtra sa to určite dozvieme. Cítime ale v kostiach, že nový Batman bude najinovatívnejší diel v celej sérii.

A mimochodom, nie, Robina nechceme!

Zdroj: Reddit

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk