Pripravuje City Connection remake japonskej šialenosti Samurai Zombie Nation?

Pripravuje City Connection remake japonskej šialenosti Samurai Zombie Nation?

 

Hra môjho detstva.

Keď som bol malý, častokrát som sa vracal k jednej japonskej hre. Mal som vtedy ešte len nepravú NES konzolu z vietnamskej tržnice, do ktorej sa vkladali známe žlté kazetky. Tej hre som vôbec nerozumel, lebo moje anglické znalosti boli na úrovni 0, no zaujala ma hneď svojim námetom. Obrovská zombícka hlava samuraja lietajúca po mestách a ničiaca budovy a mrakodrapy, aby zastavila mimozemšťanov útočiacich na USA. No čo mne vtedy viac trebalo ku šťastiu?

Samurai Zombie Nation som prešiel nespočetne množstvo krát a je možné, že ju prejdem ešte raz. City Connection totiž zverejnilo stránku s názvom Next Project, ktorej pozadie tvorí práve obrázok priamo zo spomínanej hry. Chatrč, z ktorej sa samurajská zombícka hlava vydá rozohrať tú svoju symfóniu skazy. Ten obrázok som nevidel dobrých 25 rokov.

Čo to teda môže znamenať? Nuž, môže ísť o znovuvydanie Samurai Zombie Nation na súčasné platformy s rôznymi QoL funkciami, no taktiež môže ísť o kompletný remake v modernej grafike. A tá druhá možnosť sa mi rozhodne páči viac. Lietať 3D prostredím a ničiť všetko, čo vidím, ako obrovská zombie hlava dávno mŕtveho samuraja, no koho by toto nebavilo?

Aby ste mali predstavu, o čom tu celý čas hovorím, pozrite sa, ako vyzeral Samurai Zombie Nation na NES.

Zdroj: City Connection

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk