Google ukázal na ďalšie štúdio, ktoré pripravuje Stadia exkluzívnu hru

Google ukázal na ďalšie štúdio, ktoré pripravuje Stadia exkluzívnu hru

 

Uvidíme, čo z tohto partnerstva vznikne.

Google pre tento rok sľubuje pre svoju platformu Google Stadia relatívne veľa a to aj napriek tomu, že sa im nepodarilo splniť zatiaľ ani niekoľko sľubov, ktoré prezentovali pri spustení služby. Konkrétne sľubuje Google až 120 nových hier a 10 exkluzivít.

A teraz ohlásili ďalšie štúdio, ktoré sa na vývoji exkluzívnych hier bude podieľať. A tým štúdiom sú britskí Splash Damage, tvorcovia Brink a Dirty Bomb. Tí budú s Googlom spolupracovať na vývoji úplne novej hry, ktorú si nezahráte na žiadnej inej platforme.

„Sme nadšení, že môžeme ohlásiť práce na exkluzívnej hre v spolupráci s Google Stadia. V Splash Damage vždy hľadíme na to, ako inovovať a stále hľadáme partnerov a platformy, ktoré nám to umožnia. Sme veľkými fanúšikmi Stadie už od vydania a sme nadšení technológiou a aj vášňou ktorú má pre hranie Stadia tím. Viac o tomto projekte vám prezradíme v najbližších mesiacoch,“ prezradil zástupca štúdia.

Splash Damage v poslednej dobe fungovalo skôr ako podporné štúdio pre iné AAA štúdia. Známa je hlavne ich spolupráca so štúdiom The Coalition pri multiplayeri Gears of War 4 a Gears 5 a momentálne spolu s nimi dokončujú taktický spin-off série Gears Tactics, ktorý vychádza v apríli tohto roka. 

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk