Prezident HTC vyzradil existenciu Left 4 Dead 3. Valve to však poprelo

Prezident HTC vyzradil existenciu Left 4 Dead 3. Valve to však poprelo

 

Divná situácia, ktorá nastala po prezentácii.

Keď už vieme, že sa k nám vráti séria Half-Life, síce len v podobe VR hry, no predsa, tak ďalšie zbožné prianie fanúšikov Valve je určite Left 4 Dead. A pred niekoľkými dňami im zasvietilo svetielko nádeje. Počas prezentácie spoločnosti HTC v Číne a jej šéf Alvin Wang Graylin pochválil novými trendami vo svete VR a so svojou prezentáciou sa podelil aj na sociálnej sieti Twitter. HTC je totiž výrobcom jedného z najpopulárnejších VR setov, HTC Vive.

Na tejto prezentácii by nebolo nič zvláštne, keby sa tam nenachádzala veta „Valve HL Alyx/L4D3 will drive consumer and AAA studio interest.“ v preklade Half-Life: Alyx a Left 4 Dead 3 od Valve prinesú do VR priestoru zákazníkov a záujem AAA štúdií. Z tejto vety vyplývalo, že Valve skutočne vyvíja Left 4 Dead 3 a to pre VR platformy.

Samozrejme, okamžite sa začalo špekulovať, či Valve skutočne hru vyvíja a tak sa muselo netradične ozvať aj samotné štúdio, ktoré existenciu Left 4 Dead 3 vyvrátilo: „V minulosti sme sa venovali niekoľkým nápadom týkajúcich sa Left 4 Dead pre next-gen. Momentálne však nepracujeme na ničom v súvislosti s Left 4 Dead.

Následne aj Graylin priznal, že Left 4 Dead 3 tam zaradil iba ako vlastnú špekuláciu, nakoľko je veľkým fanúšikom Valve.

Zdroj: Twitter/IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk