Nový TeamSpeak aktuálne v bete

Nový TeamSpeak aktuálne v bete

 

Úplne nový TeamSpeak je postavený na stabilnej technológii hlasovej komunikácie bez lagu s množstvom nástrojov pre komunikáciu a produktivitu.

Nový TeamSpeak ponúkne tentoraz server pre každého zadarmo. Všetci registrovaní používatelia budú mať možnosť vytvoriť si svoj vlastný dedikovaný TeamSpeak server hostovaný v oblasti podľa vlastného výberu.

TeamSpeak bude aj naďalej disponovať výbornou kvalitou zvuku a nízkym využítím zdrojov. Nový klient však bude obsahovať mnoho audio vylepšení založených na strojovom učení vrátane: potlačenia šumu v pozadí, pokročilej detekcie hlasu alebo viacstopového nahrávania. Štandardným nastavením audio kvality bude tentoraz 384 Kbps.

Čo sa týka bezpečnosti, globálny TeamSpeak chat je zabezpečený end-to-end šifrovaním. Používateľské rozhranie bolo taktiež prepracované od základov. Klient ponúkne množstvo nových tém vrátane nového tmavého módu, ktorý bude zaroveň predvolený. Témy si taktiež budete môcť svojvolne upraviť a dokonca svoje kreácie zdielať s TeamSpeak komunitou.

Zdroj: TeamSpeak, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk