Just Cause 4 sa dočká posledného DLC Danger Rising

Just Cause 4 sa dočká posledného DLC Danger Rising

 

Ricove dobrodružstvá sa chýlia ku koncu.

Vývojári z Avalanche Studios a vydavateľ Square Enix uzatvárajú kapitolu s názvom Just Cause 4. Ak vás ešte neomrzeli výbuchy všemožného druhu, tak si pravdepodobne nenecháte ujsť ani posledné DLC s názvom Danger Rising. Ako už napovedá samotné pomenovanie rozšírenia, s veľkou pravdepodobnosťou sa ešte nejakej tej explózie dočkáme, resp. presnejšie povedané, sami sa o ňu postaráme. Po dvoch už vydaných DLC - Dare Devils of Destruction a Los Demonios, sa dočkáme aj tretieho, ktoré bude zároveň tým posledným.

O tom, že výbuchy a explózie ľudí proste bavia svedčí aj fakt, že séria Just Cause sa dočká aj svojho sfilmovania, takže ani filmoví fanúšikovia neostanú ukrátení. Na základe predchádzajúcich skúseností s filmami, ktorých námetom sú práve videohry, ale ostaňme radšej realisti a dúfajme, že sa nebude jednať o žiadny ďalší „prúser“.

V poslednom DLC sa bude Rico snažiť zlikvidovať nepriateľskú jednotku Agency, po tom ako sa dozvie o ich plánoch skoncovať s jeho maličkosťou. K naplneniu tejto misie sa mu bude snažiť pomôcť aj Tom Sheldon, ktorý sa k Ricovi pripojí. V ukážke môžeme vidieť novú zbraň „The Stormalong EM Zero“ a nový Hoverboard, ktorý bude môcť Rico na svojej ceste využiť.

Rozšírenie Danger Rising bude dostupné pre majiteľov Gold Edition a Expansion Pass-u, koncom letných prázdnin, konkrétne 29. augusta 2019. Všetci ostatní sa ho dočkajú o týždeň neskôr - 5. septembra.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk