Ďalší náznak, že Death Stranding zamieri aj na iné platformy

Ďalší náznak, že Death Stranding zamieri aj na iné platformy

 

Počíta sa aj s vydaním na PlayStation 5, prípadne Google Stadia?

Už nejaký čas vieme, že Kojimov Death Stranding pravdepodobne nie je výhradnou exkluzivitou pre PlayStation 4. Už v samom počiatku vývoja sa skloňovala aj PC platforma, ktorá bola nakoniec v tichosti posunutá do úzadia a hra bola prezentovaná predovšetkým ako Sony exkluzivita. 

Postupom času sa však vynárajú detaily, ktoré hovoria, že hre chýba nálepka "Only on PlayStation", takže je pravdepodobné, že pôjde len o časovú exkluzivitu pre PlayStation 4 a neskôr sa hra objaví aj na inej platforme. Toto potvrdzuje aj komunikácia s fanúšikom na oficiálnom španielskom Twitteri, ktorý na otázku, či je Death Stranding exkluzívny pre PlayStation 4, dostal odpoveď, ktorá by sa dala preložiť ako "Ahoj! V súčasnej dobe je pri vydaní jedinou oznámenou platformou PlayStation 4".

 

Nie je to teda žiadna rázna odpoveď, ako v prípade podobnej otázky pri hre God of War, tam bola celkom jasná "...hra je exkluzívna pre PlayStation 4". Je zrejmé, že Death Stranding nakoniec dorazí aj na ďalšie platformy, minimálne na PC a počítame aj s vylepšenou verziou pre PlayStation 5. V kuloároch sa hovorí dokonca aj o porte pre Google Stadia, ale to berieme s veľkou rezervou. Tieto dohady nakoniec potvrdzuje aj fakt, že bol spomínaný tweet úplne zmazaný.

V každom prípade Death Stranding dorazí na PlayStation 4 už 8. novembra 2019.

Zdroj: thesixthaxis.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk