Remake prvého Red Dead Redemption znie príliš dobre na to, aby to bola pravda
Fáma

Remake prvého Red Dead Redemption znie príliš dobre na to, aby to bola pravda

 

Možno až úsmevne odvážnu, či snáď absurdnú informáciu, zverejnil anonymný užívateľ na fóre Reddit.

Red Dead Redemption vyšlo takmer pred dekádou a jeden vtáčik štebotá, že Rockstar bude chcieť osláviť toto jubileum štýlovo. Na Reddite sa objavila informácia, že v Rockstar Games pracujú na remake-u prvého dielu ich legendárnej kovbojky.

Anonymný užívateľ na Reddite zverejnil odvážne informácie o tom, že jeden z „tvorcov prostredia“ v štúdiu Rockstar Games mu potvrdil vedomosti o tvorbe plného remakeu tejto hry. Red Dead Redemption Remake by mala priniesť všetky nové funkcie, ktoré sme mali možnosť vidieť v dvojke a príbeh mierne upravený tak, aby bol lepšie prepojený s druhým dielom. Vyjsť má údajne koncom roka 2020 alebo začiatkom 2021.

Leaker zverejnil okrem tejto, aj informáciu o možnom DLC pre Red Dead Redemption 2, čomu by šlo uveriť ľahšie. Ale keďže aj poznatky o tomto údajnom DLC sa podozrivo opierajú o rozšírenie pre pôvodnú hru Red Dead Redemption: Undead Nightmare, tak je otázne, či by mohla byť aspoň táto informácia pravdivá. Ako sám autor prísvevku hovorí "Môžete mi veriť, alebo nie. Ale čoskoro uvidíte!". V diskusii pod príspevkom sa pravdaže objavili aj úsmevné komentáre, ktoré celú vec pochovávajú pod čiernu zem. Nájdu sa však aj diskutujúci, ktorí veria tomu, že niečo také ako Red Dead Redemption Remake by mohlo byť reálne a obhajujú to tým, že Rockstaru by sa takýto ťah z pohľadu zárobku vyplatil. 

Myslíte si, že by bol Rockstar ochotný vydať finančné a časové zdroje na to, aby prerobil svoju takmer 10 rokov starú hru? Vrátili by ste sa do pretvoreného sveta pôvodného Red Dead Redemption? Dajte nám vedieť do komentára!

Zdroj: wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk