Harry Potter: Wizards Unite zahájilo beta testovanie na Novom Zélande

Harry Potter: Wizards Unite zahájilo beta testovanie na Novom Zélande

 

Dočká sa tento titul podobného úspechu ako jeho úspešný predchodca Pokemon Go?

Spoločnosť Niantic, ktorá stojí za úspešnou hrou Pokemon Go, spúšťa beta testovanie svojho ďalšieho ambiciózneho titulu s názvom Harry Potter: Wizards Unite. V roku 2016 zasiahla svet masová hystéria, ktorú spôsobilo vydanie hry Pokemon Go. A keď hovoríme o komerčnom úspechu, tak o poriadne obrovskom. Pokemon Go zaznamenal do dnešnej doby cez jeden bilión stiahnutí, čo znamená, že pri súčasnej svetovej populáci, sa stal lovcom pokémonov každý siedmy človek.

Princíp hry Harry Potter: Wizards Unite zostáva podobný ako pri jeho úspešnom predchodcovi. Hráči tak budú objavovať čarodejný svet a jeho nástrahy cez "real world" mapu, pričom ako už naznačuje samotný názov, dôraz bude kladený najmä na spoluprácu medzi hráčmi. Ochudobnení nebudeme ani o hlbšiu príbehovú linku, čo naznačuje, že vývojári to myslia s touto hrou naozaj vážne.

Presný dátum vydania hry Harry Potter: Wizards Unite zatiaľ nie je známy, mali by sme sa jej však dočkať v priebehu roka 2019. Dostupná bude pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk