Zažite hrozbu Racoon City v srdci Anglicka

Zažite hrozbu Racoon City v srdci Anglicka

 

25. januára bude väčšina fanúšikov Resident Evil 2 sedieť doma a užívať si skvelo vyzerajúci remake. Pre dobrodruhov si ale Capcom v Londýne pripravil extra zážitok.

Fanúšikovia sa budú môcť zúčastniť akcie Resident Evil 2: Safe House, ktorá je inšpirovaná práve príbehom RE2. Konať sa bude 25. a 26. januára v londýnskom South Bank. Návštevnici sa tu budú musieť vysporiadať s nástrahami Racoon City, dostať sa cez vernú rekreáciu budovy RPD na bezpečné útočisko a popri tom získať protilátku voči T-vírusu, ktorá je vyrobená z reálnej krvi. Aby to nebolo iba o napätí, na konci toho všetkého bude čakať tématický bar so všetkým čo k tomu patrí.

Zábava je dostupná v troch verziách. Resident Evil 2: Safe House Ticketed Experience ponúka plný zážitok s interaktívnym dobrodružstvom, na konci ktorého je bar s drinkom zadarmo. Dostupné bude oba dni od 12:00 do 23:00 a hráči budú vstupovať do hry v 4-členných skupinkách každú hodinu. Najlepšie na tom je že vstupné je zadarmo. Stačí si cez web akcie rezervovať lístky. Možné je rezervovať iba 2 alebo 4 vstupenky, no netreba nič platiť, iba sa s dokladom totožnosti dostaviť v rezervovaný čas na miesto. Doklad je potrebný, nakoľko všetko v Resident Evil 2: Safe House je určené pre ľudí vo veku aspoň 18 rokov.

Popri tom bude otvorené aj Resident Evil 2: Safe House Bar Experience. Tu si nebude potrebné rezervovať lístky, namiesto toho bude nutné počkať si v rade. Táto forma Safe House ponúka návštevníkom iba bar bez dobrodružstva v RPD, no aj tak by to podľa tvorcov malo stáť za to.

A nakoniec bude pre hráčov prístupná Resident Evil 2: Gaming Station. Na prízemí RPD bude niekoľko herných kútov s voľným vstupom, kde si ako hráči budete môcť vyskúšať práve remake Resident Evil 2. A ak budete mať šťastie a niekto bude meškať na svoj rezervovaný vstup do RE 2: Safe House Ticketed Experience alebo Safe House Bar experience, bude vám ponúknutý vstup.

Let do Londýna nie je najlacnejší, no ak ste fanúšik a ponuka vás zaujala, viac informácií nájdete na oficiálnom webe, kde je aj formulár na rezerváciu lístkov a presná adresa podujatia.

 

Zdroj: CAPCOM PR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk