Ninja bude na Nový rok streamovať Fortnite na Times Square

Ninja bude na Nový rok streamovať Fortnite na Times Square

 

Obrovská popularita hry a aj streamera.

Asi ste už počuli o malej hre s názvom Fortnite. A taktiež aj o relatívne neznámom streamerovi, ktorý si hovorí Ninja...

...ale teraz naozaj. Ninja je momentálne asi najpopulárnejší streamer na svete a Fortnite je na Twitchi vo väčšine prípadov na prvom mieste najsledovanejších hier. To tým pádom znamená aj záujem zo strany ne-hráčov a obrovská popularita. Tá sa zaslúžila o to, že Ninja bude streamovať Fortnite.

Na tom by nebolo nič zvláštne. Ale Ninja bude Fortnite streamovať na Nový rok a to v New Yorku na Times Square. Stream bude trvať 12 hodín a skončí sa o 4 ráno tamojšieho času, 1. januára 2019. Ninja to oznámil na TwitchCone a sľubuje, že na celej show sa zúčastní mnoho hostí.

„Keď som začal s hraním, nikdy v živote mi nenapadlo, že toto bude niekedy možné,“ povedal Ninja. „Toto bude ultimátna Fortnite LAN párty s mojimi najlepšími kamošmi a taktiež aj niekoľkými prekvapeniami a dúfam, že si to všetci užijú.“

Ninja má momentálne na Twitchi 11 miliónov sledovateľov čo je suverénne najviac na Twitchi a taktiež drží svetový rekord v počte divákov na Twitch streame.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk