Acer spája sily so štúdiom Twentieth Century Fox pre podporu filmu Predátor

Acer spája sily so štúdiom Twentieth Century Fox pre podporu filmu Predátor

 

S tým, ako prichádza do kín po celom svete film Predátor, spájajú spoločnosť Acer a štúdio Twentieth Century Fox svoje celosvetové marketingové úsilie na propagáciu značky Predator pre podporu ako nového filmu - 6. pokračovania filmovej série Predátor, tak prémiovej línie herných počítačov, monitorov a príslušenstva Predator.

Spoločnosť Acer je nadšená zo spolupráce so štúdiom Twentieth Century Fox na propagáciu herných produktov Predator a klasických filmov s rovnakým názvom. Dúfame, že vďaka tejto špeciálnej spolupráci sa ako noví, tak i starší fanúšikovia filmu dozvedia o herných strojoch Predator a hráči navštívia kino, aby si vychutnali iný druh vzrušenia.

Vít Urban, Marketing Mannager spoločnosti Acer Czech Republic

Filmy Predátor sú sci-fi klasikami, ktoré majú celosvetové meno v kinách po viac ako 20 rokov a opäť sa ukážu na filmových plátnach s veľkou inováciou. Sme radi, že spolupracujeme s technologickým gigantom, ako je Acer na propagáciu značky herných produktov Predator nesúcich rovnaký názov ako klasický film.

Martina Kafuňková, marketingová manažérka spoločnosti CinemArt a.s. zastupujúca filmové štúdio 20th Century Fox v Českej a Slovenskej republike

Lokálna aktivácia prebiehala cez sociálne siete. Boli využité spoty, špeciálne pripravené od štúdia 20th Century Fox pre spoločnú propagáciu filmu Predátor: Evolúcia aj produktovej rady Predator od Aceru.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk