Nová dvojica slúchadiel Trust pre nerušené počúvanie

Nová dvojica slúchadiel Trust pre nerušené počúvanie

 

Trust predstavuje bluetooth slúchadlá Paxo s aktívnou redukciou okolitého ruchu a bezdrôtové sluchádlá Duet2.

Trust Paxo

Bezdrôtové slúchadlá striedmeho moderného dizajnu kladú dôraz na kvalitný zvuk podporený technológiou ANC (Active Noise Cancelling) pre aktívnu redukciu okolitého hluku. Tú užívateľ zapne/vypne pomocou tlačidla umiestneného na jednej z mušlí.

Konštrukcia ponúka polstrovanie na nastaviteľnom hlavovom moste a náušniciach, ktoré príjemne priľahnú k ušiam vďaka možnosti naklopenia. Spodná strana náušníkov je miestom multimediálneho ovládania či už vyššie spomínanej technológie ANC či štandardného nastavenia hlasitosti. Zároveň tu nájdeme konektory, konkrétne potom 3,5mm jack, ktorý možno v prípade potreby využiť na zvukový prenos, respektíve USB pre nabíjanie slúchadiel. USB kábel pre nabíjanie je súčasťou balenia.

Slúchadlá disponujú 7hodinovou dobou prehrávania v prípade zapnutej technológie ANC a 22-hodinovou výdržou bez jej využitia. Ďalšiu výbavu slúchadiel tvorí integrovaný mikrofón pre hands-free volanie a rýchly prístup k virtuálnym asistentom chytrých telefónov (Siri, Google Assistant, a i.).

Bluetooth slúchadlá Trust Paxo s aktívnou redukciou okolitého hluku sú k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1899 Kč s DPH v Českej republike a 73,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Duet2

Bezdrôtové slúchadlá Duet2 nedisponujú žiadnymi káblami a poskytujú tak skutočnú voľnosť pohybu. Univerzálny dizajn je vďaka použitiu flexibilného silikónového háčika pohodlný pre každého užívateľa po dlhé hodiny počúvania alebo hands-free volaniu s využitím integrovaného mikrofónu. Sú dodávané v ochrannom nabíjacom puzdre fungujúcom zároveň ako záložný zdroj energie s kapacitou 320 mAh, umožňujúcom dvakrát plné nabitie slúchadiel.

Samotné slúchadlá disponujú výdržou 3 hodiny, celkovo možno teda dosiahnuť až 9 hodín nepretržitého používania. Micro USB kábel je súčasťou balenia rovnako ako ďalšie dve veľkosti silikónových nástavcov.

Trust Duet2 sú k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1499 Kč s DPH v Českej republike a 59,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk