Streamer Ninja prekonal hranicu 10 miliónov followerov

Streamer Ninja prekonal hranicu 10 miliónov followerov

Doba je rôzna a mení sa. Hlbšie v minulosti boli hráči počítačových hier len akýmisi "pochybnými bytosťami", dnes je táto činnosť úplne bežná súčasť nášho života, ktorá so sebou prináša rôzne zaujímavosti a ďalšie činnosti.

Jednou z nich je bez pochýb streamovanie hier. Pokiaľ ste minimálne posledný rok-dva nespali niekde na mesiaci a fandíte hrám, tak vám jednoducho nemohla ujsť prezývka Ninja. Áno, reč je o Tylerovi Blevinsovi, ktorý je dlhodobo najúspešnejším streamerom na Twitchi. 

Prakticky sa nenájde štatistika, ktorú by tento úspešný mladík neprekonal, takže mu právom patrí prvenstvo medzi streamermi. A to prvenstvo nie je len tak hocijaké. Ninjovi sa totiž, ako prvému streamerovi, podarilo prekročiť hranicu 10 miliónov followerov na platforme Twitch. Keď sa pozrieme letmo na štatistiky, na druhom mieste je streamer s prezývkou Shroud (prípadne Meclipse), ktorý má "len" 3.9 milióna fanúšikov, takže Ninja je jednoducho neohrozeným fenoménom v tejto kategórii.

 

Ako vidíte, dnes môžete byť hviezda aj vďaka hraniu, respektíve stačí pri tom hraní ľudí zabávať a môžete sa kľudne rovnať s celebritami z iných "masovejších" odvetví. Poznáte Ninju, prípadne sledujete nejakého streamera?

Zdroj: variety.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk