D-Link ohlasuje svetovo prvý hraničný router certifikovaný pre Thread

D-Link ohlasuje svetovo prvý hraničný router certifikovaný pre Thread

 

D-Link DSH-G300-TBR s SoC a multiprotokolom Wireless Gecko od Silicon Labs je prvým hraničným smerovačom s certifikáciou „Built on Thread“.

D-Link a Silicon Labs oznámili, že hraničný Thread router DSH-G300-TBR prešiel testom kompatibility a interoperability podľa špecifikácií protokolu Thread a stal sa tak svetovo prvým hraničným routerom s certifikátom „Built on Thread“. Protokol Thread podporuje technológiu Mesh, čo umožňuje, aby sa DSH-G300-TBR bezpečne a spoľahlivo pripojil k internetu a k širokej škále produktov na automatizáciu domácnosti ako súčasť samoregeneračnej mesh siete, ktorá prináša vyššiu spoľahlivosť spojenia a zároveň nižšiu spotrebu energie.

Informácie o DSH-G300-TBR

Hraničný Thread router od D-Link je vybavený systémom na čipe (SoC) a multiprotokolom Wireless Gecko od Silicon Labs, ktorý podporuje Thread, Zigbee, Bluetooth 5, Bluetooth mesh a proprietárne protokoly. DSH-G300-TBR umožňuje zjednodušené IP premostenie medzi mesh sieťou a internetom so zabezpečením na sieťovej a aplikačnej vrstve.

Spoločnosti D-Link a Silicon Labs vytvorením hraničného routeru s certifikátom pre Thread potvrdili, že sú priekopníkmi v obore automatizácie domácností. V budúcnosti plánujeme pokračovať v podpore výkonnej mesh technológie protokolu Thread a ponúkneme aj ďalšie riešenia certifikované pre Thread, aby sme urýchlili zavádzanie internetu vecí (IoT) a automatizácii domácností.

Kevin Wen, prezident D-Link Europe

Router DSH-G300-TBR bude predvedený na ďalšom stretnutí členov Thread Group 16.–18. októbra v nemeckom Mníchove.

Zdroj: D-Link

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk