Streamerka zamietla s toxickými hráčmi

Streamerka zamietla s toxickými hráčmi

 

Annemunition, populárna streamerka si jednoducho chcela zahrať videohru Rainbow Six: Siege. No pri tom ako sa snažila komunikovať so svojimi spoluhráčmi, natrafila na toxické správanie a sexizmus.

Annemunition streamuje rozličné hry od PUBG až po God of War. Tenkrát hrala videohru Rainbow Six: Siege mimo streamu. Ľudia s ktorými bola v tíme nemali ani páru kým je, ale keď prehovorila k svojim spoluhráčom a spoluhráči zistili, že ide o ženu začali sa správať vážne otrasne. Na svoj Twitter pridala video, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Video obsahuje vulgarizmy.

Samozrejme reakcia na toto video bola enormná. Video ma cez pol milióna videní a niečo cez 2 000 komentárov. V niektorých komentároch nájdete popísané podobné zážitky ako z videa vyššie. Annemunition sa vyjadrila cez elektronickú poštu pre Kotaku, že s podobným správaním sa stretáva pomerne často a keby vtedy streamovala jednoducho by im vypla zvuk. Keďže bola mimo streamu, chcela vedieť akým smerom sa to vyvinie ďalej. Zvyšok príbehu už poznáte.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk