Logo nového Assassin's Creed: Odyssey odhalené na kľúčenke
Update

Logo nového Assassin's Creed: Odyssey odhalené na kľúčenke

 

Po veľmi vydarenom Origins nám neostáva nič iné, iba sa tešiť. 

Pred pár mesiacmi sa verní fanúšikovia Assassin's Creed série tešili z uniknutých informácií o ďalších dieloch série odohrávajúcich sa v Grécku a Ríme. Konkrétne klebetám o gréckej časti už konečne nasvedčuje aj prvý fyzický dôkaz. Francúzsky web Jeux Video Live dostal z neznámeho zdroja kľúčenku v tvare antickej gréckej prilby, ktorá v balení odhaľuje aj názov Assassin's Creed: Odyssey a logo pozostávajúce rovnako z gréckej prilby v notoricky známom prevrátenom V

Pri podobných prípadoch sa nie vždy vypláca dôverovať neovereným zdrojom, najmä, ak sa podobné predmety objavia ešte pred oficiálnym ohlásením hry. Tentokrát sa však nebojíme nasadiť si ružové okuliare a dúfať v to najlepšie. Záhadná kľúčenka sa totiž objavila vo veľmi priaznivom čase. Už o 10 dní je tu najväčšia herná konferencia E3, na ktorej nám Ubisoft bude môcť vo veľkom štýle ohlásiť grécke pokračovanie série Assassin's Creed. Je teda možné, že je tento predmet určený práve k propagácii hry na E3. 

UPDATE

Je to oficiálne! Francúzsky web Jeux Video Live potvrdil klebety, ktoré sa už dlhšie objavujú na internete. Najnovší diel Assassin's Creed série nesie názov Odyssey a odohráva sa v antickom Grécku. Na oficiálnom Twitter účte série sa objavil aj prvý krátky teaser trailer. Viac informácii o hre nám Ubisoft prinesie na E3. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk