Synology predstavuje zariadenie DiskStation DS1618+

Synology predstavuje zariadenie DiskStation DS1618+

 

Synology predstavilo DiskStation DS1618+, 6-šachtový NAS server s procesorom Intel Atom C3538. Pre technologických nadšencov a malé až stredne veľké podniky predstavuje model DS1618+ dokonalé riešenie pre súborové služby, hosťovanie aplikácií, zálohovanie dát a spoluprácu v reálnom čase – a to všetko vďaka jeho vynikajúcemu výkonu.

Zariadenie DS1618+ je vyzbrojené štvorjadrovým procesorom Intel Atom C3538 a pamäťou DDR4 bez ECC SODIMM o veľkosti 4 GB, rozšíriteľnou až na 32 GB pomocou ECC SODIMM modulov. Kapacitu úložiska je možné rozšíriť pripojením dvoch rozširovacích jednotiek DX517 až na 192 TB a zabezpečiť tak rýchlo rastúcim spoločnostiam úložné riešenie, ktoré rastie spolu s firmou.

Vďaka novej karte adaptéru PCIe M2D17 od spoločnosti Synology môže zariadenie DS1618+ obsahovať dva disky M.2 SATA SSD a vďaka SSD medzipamäti zvýšiť maximálnu priepustnosť a znížiť latenciu na vstupe a výstupe. Vďaka alternatívnej možnosti inštalácie sieťovej karty prostredníctvom PCIe slotu podporuje zariadenie DS1618+ až dva 10GbE porty umožňujúce dosiahnuť maximálnu priepustnosť na úrovni 1 551 MB/s pri čítaní a 586 MB/s pri zápise.

Zariadenie DS1618+ využíva systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre zariadenia NAS od Synology, ponúkajúc kvalitné aplikácie zvyšujúce zabezpečenie dát a produktivitu práce.

Spoločne so zariadením DS168+ je možné zakúpiť aj doplnkovú služby predĺženej záruky Synology (EW201), ktorá je dostupná vo vybraných regiónoch celého sveta a ponúka až päť rokov záruky na samotný hardvér.

Zdroj: Synology

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk