Netflix je úspešnejší ako Warner Bros, Fox a Sony

Netflix je úspešnejší ako Warner Bros, Fox a Sony

 

O tom, že Netflix je momentálne jedným z najväčších fenoménov na trhu niet pochýb. Jednoducho každý si chce pozrieť či už originálny seriál alebo starú dobrú klasiku.

Podľa webu Hollywood Reporter je Netflix momentálne taký populárny, že predbehol piatich veľkých hráčov v priemysle. Ide o Time Warner, 21st Century Fox, Sony, CBS a Viacom. Trhový limit Netflixu neustále stúpa momentálne stúpol z 102 miliárd na 146 miliárd dolárov. Pre porovnanie Time Warner stojí na 76 miliardách dolárov, 21st Century Fox na 70 miliardách dolárov, Sony má 64 miliárd dolárov, CBS 20 miliárd dolárov a Viacom 13 miliárd dolárov.

Je však potrebné zdôrazniť, že trhový limit nereflektuje reálnu hodnotu spoločnosti. Každopádne je to super správa, pretože naznačuje, že Netflixu sa darí. Áno, určite sa nevyrovná gigantom ako Disney, no je úžasné, že online stránka plná výborných seriálov a filmov je medzi veľkými hráčmi.

Forbes dokonca tvrdí, že je len otázkou času kedy Netflix pohltí Disney z niekoľkých dôvodov. Netflix ponúka nie len tie najväčšie seriály z TV vysielania, ale má aj originálny obsah, ktorý ponúka divákom kreatívne a prepracované seriály ako napríklad Dark alebo Stranger Things. Je obchodne pútavý a ponúka seriály s úžasnými príbehmi, ktoré nikde inde nenájdete.

Netflix tu zostane veľmi dlho a je len otázkou času kedy sa stane gigantom. Tak smelo do pozerania!

Zdroj: Ladbible

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk