Fanúšikovia RC modelov pozor: uGO predstavuje nové offroady

Fanúšikovia RC modelov pozor: uGO predstavuje nové offroady

 

Ambiciózna značka spotrebnej elektroniky uGO začala dodávať na slovenský trh RC modely offroadových špeciálov pre vonkajšie použitie v mierke 1:16. Vysoká odolnosť, rýchlosť a atraktívny dizajn sú prednosti tejto novej značky RC modelov.

Monster, Scorpio, Scout a Buggy - štvorica nových RC modelov uGO - majú výkonný motor určený pre vonkajšie použitie, ktorý si vďaka veľkým pneumatikám a prepracovanému podvozku hravo poradí aj s ťažším terénom. Výkonný motor s pohonom zadných kolies 2WD umožňuje vyvinúť rýchlosť až 25 km/h, pri modeli Monster dokonca 45 km/h. Zadný pohon kolies ponúka nespočetné možnosti zábavy, od rôznych skokov, až po driftovanie a otáčanie sa okolo vlastnej osi.

Vysoká odolnosť pre vonkajšie použitie

Zárukou odolnosti sú kovové zadné poloosi a kovové ložiská kolies, ale aj kvalitné odpruženie všetkých kolies. Elektronika, ako aj motor sú odolné proti poliatiu tekutinou, čo umožňuje zábavu aj počas dažďa alebo jazdenie na blate či cez kaluže vody. Nárazníky sú vyrobené z pružného a odolného plastu, čo dostatočne chráni auto pred mechanickým poškodením. Súčiastky možno prípadne jednoducho vymeniť. Dostatočne veľké kolesá sú vyrobené z vysoko kvalitného kaučuku a ich dezén je navrhnutý tak, aby poskytoval čo najväčšiu priľnavosť v teréne. Model uGO Monster (jediný v mierke 1:12) je určený pre vonkajšie použitie a cíti sa najlepšie v lesných a trávnatých porastoch ale aj na tvrdom asfaltovom povrchu. Pre uGO Scout je najlepší nespevnený a trávnatý povrch. Model uGO Buggy sa cíti najlepšie na piesočnom a trávnatom povrchu a uGO Scorpio má rád spevnené cesty a asfaltový povrch. Modely vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 12 minút.

Profesionálne diaľkové ovládanie

Profesionálny dvojkanálový ovládač s frekvenciou 2,4 GHz a dosahom 60 m respektíve 100 m (v prípade modelu Monster) umožňuje plynulé ovládanie rýchlosti a precízne odbočovanie. Ovládač je napájaný tromi AA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia. Modely uGO sú pripravené k použitiu ihneď po vybalení z krabice (potrebujete len dokúpiť 3 × AA batérie do ovládača).

Dostupnosť a cena

RC modely uGO sú dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Odporúčané koncové ceny modelov začínajú na 35 EUR vrátane DPH (Scorpio) až po 85 EUR vrátane DPH (Monster).

Zdroj: uGO

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk