Xtrfy a Ninjas in Pyjamas predstavujú nové herné podložky pod myš

Xtrfy a Ninjas in Pyjamas predstavujú nové herné podložky pod myš

Profesionálna e-Športová organizácia Ninjas in Pyjamas a s ňou spojený výrobca herného príslušenstva Xtrfy predstavujú nové podložky pod myš série XTP1. Prvá z nich, NIP Ice edition, je projektom Xtrfy, druhá - Xizt edition - vznikla v spolupráci s Richardom "Xizt" Landströmom, skúseným e-hráčom CS:GO z tímu NiP.

Je to skvelý pocit, keď konečne môžeme predstaviť XTP1 Xizt edition! Podložka a myš patria medzi najdôležitejšie veci v mojej progamingovej výbave. Zbožňujem hladkosť XTP1, rovnako ako jej rozmery a pevnosť. Keď sme projektovali motív mojej vlastnej edície, chcel som navrhnúť niečo, čo by odrážalo mňa a to odkiaľ pochádzam. s výsledkom som veľmi spokojný.

Richard Landström

Sme nadšení z prezentácie nových podložiek XTP1. Nielen preto, že skoršie modely z tejto série už boli ocenené profesionálmi, rovnako aj hernou komunitou, ale tiež kvôli veľkému záujmu o nové podložky, ktoré používajú hráči Ninjas in Pyjamas.

Joakim Jansson, vice president a COO v Xtrfy

Podložky XTP1 sú vyrobené z veľmi odolného materiálu. Sofistikovaná štruktúra povrchu je navrhnutá tak, aby zabezpečila dokonalý a presný pohyb. S gumovou spodnou časťou podložka zostane vždy na mieste aj počas najintenzívnejších okamihov hry. Nové výrobky sú dostatočne veľké (460 x 400 x 4 mm), vďaka čomu budete mať dostatok priestoru pri nastavení nízkej aj vysokej citlivosti. Nové podložky radu XTP1 budú dostupné od marca.

Zdroj: Xtrfy

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk