Creative na výstave CES 2018 predstavilo svoje audio novinky

Creative na výstave CES 2018 predstavilo svoje audio novinky

 

Vzrušujúca zostava obsahuje ukážku reproduktorov s podporou pre Alexa, prémiové hybridné trojmeničové slúchadlá do uší, ako aj zvukovú kartu Sound BlasterX AE-5 a soundbar X-Fi Sonic Carrier.

X-Fi Sonic Carrier

Sonic Carrier zosobňuje Zvuk zajtrajška (Audio of Tomorrow), je to výkonný systém domácej zábavy so 17 meničmi v konfigurácii 15.2 a výkonom 1000W RMS, ktorý prináša bezkonkurenčne výkonné audio riešenie, narozdiel od komplexnejších riešení s viacerými diskrétnymi reproduktormi a chaotickým káblami, ktoré mnoho krát stoja viac.

Sonic Carrier získal pred CES 2018 aj ocenenie Best of CEDIA 2017 Award od AVS Forum, najväčšieho fóra fanúšikov AV, kde bol pomenovaný ako ͚soundbar bohov͛: ͞

Úplne ma to dostalo... Ak by sa ma niekto spýtal na názov najlepšieho soundbaru, aký som kedy počul, tak odteraz nebudem mať jediný dôvod zaváhať. Jednoducho odpoviem, ͚Bez akejkoľvek otázky, že je to X-Fi Sonic Carrier od spoločnosti Creative...͛ Kvalita holografického priestorového zvuku zariadenia Creative X-Fi Sonic Carrier je niečo, čo som predtým nepočul zo žiadneho soundbaru. Oh, a ten subwoofer. Wow.͟

Mark Henninger, Senior Editor, AVS Forum

PREVIEW: Creative Nova – Prenosný WiFi Multi-Room Inteligentný reproduktor

Creative Nova poskytuje bránu do sveta senzorickej inšpirácie, ktorá je kľúčom k nájdeniu a udržaniu našej telesnej rovnováhy a blahobytu. Creative Nova je prvým zariadením na svete, ktoré integruje všetky skvelé účinky svetelných a zvukových kúpeľov s výkonným multifunkčným reproduktorovým systémom s vysokým výkonom 5 zosilnených meničov s WiFi/Bluetooth v prenosom elegantnom formáte, ktorý sa hodí do každého domáceho alebo vonkajšieho obytného priestoru, a zároveň zahŕňa aj hlasového asistenta s funkciou Amazon Alexa s rozpoznávaním hlasu na diaľku.

PREVIEW: Creative Muvo Genie – Inteligentný prenosný vodeodolný Bluetooth reproduktor

Predstavujeme úplne nový Creative Muvo Genie – teraz aj s podporou Amazon Alexa. Vďaka vodeodolnému vonkajšiemu plášťu, kompaktný Muvo Genie umožňuje užívateľom počúvaťhudbu počas všetkých dobrodružstiev. Dostatočne malý, aby sa zmestil do vrecka, vďaka čomu môžete prehrávať hudbu nahlas kdekoľvek, v mokrom počasí, aj v divokom bazéne alebo aj na nevyšliapanej ceste. Muvo Genie s podporou pre Alexa, po pripojení k telefónu cez Bluetooth, sprístupní užívateľom obsah celého sveta, služieb a inteligentných domácich ovládacích prvkov – a to iba svojím hlasom!

PREVIEW: Creative Halo Genie – Inteligentný prenosný Bluetooth reproduktor so svetelnými efektmi

Creative Halo Genie je Bluetooth reproduktoroch so 16 miliónmi farebných svetelných efektov s podporou pre Amazon Alexa. To znamená, že Halo Genie ponúka navyše úžasný zvukový zážitok a svetelné efekty, používateľom poskytne prístup k celému online hudobnému obsahu, službám a inteligentným ovládacím prvkom pomocou hlasu, počas pripojenia k telefónu cez Bluetooth! Pod kapotou Halo Genie sa ukrývajú dva meniče s plným rozsahom umiestnené do reflexnej komory a spoločne s pasívnym basovým reproduktorom prinášajú prekvapivo hlasný zvuk s vylepšenými basmi.

NEW: Creative Aurvana Trio – Audiofilné hybridné slúchadlá do uší s troma meničmi

Aurvana Trio sú vybavené troma meničmi – dvoma vyváženými armatúrami pozostávajúcimi zo super výškového reproduktora a stredového meniča, ktorý poskytuje detailné vysokofrekvenčné prehrávanie s prirodzenými vokálmi, zatiaľčo dynamický 10mm bio-celulózový menič ponúka krásne presné a silné basy. Tento unikátny hybridný dizajn dosahuje optimálnu veľkosť a presnú výkonnosť zvuku, ktorá nie je reprodukovaná v bežných slúchadlách do uší. V spojení so znalosťami spoločnosti Creative v oblasti zvuku sú slúchadlá Aurvana Trio schopné dodávať neuveriteľnú čistotu v širšom spektre bez ohľadu na výšky, vokály alebo basy – čo má za následok úžasne presný a detailný zvuk.

CES 2018 HONOREE: Sound BlasterX AE-5 – audiofilný hráčsky DAC s najlepším PC slúchadlovým zosilňovačom na svete a s prvým integrovaným RGB ovládačom na svete

Ocenený v oboch kategóriach ͞Počítačový hardvér a komponenty͟ a ͞Počítačové príslušenstvo͟. Sound BlasterX AE-5 je navrhnutý tak, aby priniesol dokonalý zvukový výkon s plnou silou ESS Sabre DAC s rozlíšením 122dB 32-bit/384kHz. Je prvý svojho druhu, ktorý je vybavený špeciálne vyladeným 600Ω diskrétnym slúchadlovým zosilňovačom, ktorý zosilňuje každý zvukový kanál individuálne a dodáva originálny, nekompromisný zvuk pre citlivé slúchadlá do uší a štúdiové slúchadlá od 16Ω do 600Ω. AE-5 je tiež prvou zvukovou kartou so vstavaným RGB ovládačom s plne prispôsobiteľným systémom osvetlenia Aurora Reactive, ktorý umožňuje hráčom flexibilitu pri budovaní ich hernej scény – dokonca funguje aj s Aurora Reactive SDK pre vývojárov, aby mohli voľne prispôsobovať, animovať a synchronizovať správanie svojho osvetlenia spolu s ďalšími produktmi Sound BlasterX.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk