Do súťaže "CATAPULTUJ SVOJ SEN" sa prihlásilo cez 200 inovatívnych projektov

Do súťaže "CATAPULTUJ SVOJ SEN" sa prihlásilo cez 200 inovatívnych projektov

 

Projekt CATAPULTUJ SVOJ SEN, ktorý hľadá zaujímavý projekt, nápad alebo aktivitu a podporí ju sumou až do 5 000 eur, pozná desiatich účastníkov užšieho, finálneho kola, počas ktorého budú svoj projekt prezentovať pred porotou.

Veľmi sa tešíme, že Slováci majú chuť na sebe pracovať a majú skutočne kreatívne sny, nápady alebo už rozpracované projekty, ktorým chýba marketingová či finančná podpora. Nás samotných prekvapilo obrovské množstvo zaujímavých projektov, ktoré boli prihlásené a priznám sa, že sa nám miestami ťažko rozhodovalo, ktoré z nich posunieme do užšieho výberu na osobnú prezentáciu,“ vysvetľuje Claudia Petöová, zástupca spoločnosti CAT na Slovensku a dodáva: „Všetkým, ktorý napísali čo i len riadok a snažili sa o získanie financií pre uskutočnenie svojho sna veľmi pekne ďakujeme a úprimne želáme, aby sa im ich sen podarilo splniť. Vybrať sme však mohli iba tie projekty, ktoré nám dávajú zmysel v spojení so značkou a sú, samozrejme, zrealizovateľné v našich podmienkach. Niektoré projekty však mali zaujímavú, dokonca až svetovú ideu, ktorá by bola vhodnejšia na širší trh s pomocou zaujímavého investora. V najbližších dňoch preto budeme odpisovať každému jednému registrovanému súťažiacemu a budeme sa mu, v prípade, že to bude v našich silách, snažiť pomôcť aspoň poradiť, ako sa so svojim projektom pohnúť ďalej,“ dodala Petöová.

Do súťaže CATAPULTUJ SVOJ SEN sa v priebehu septembra a októbra zapojilo presne 206 Slovákov, ktorý sa uchádzajú o finančnú a marketingovú pomoc. Desiati z nich postúpili do užšieho výberu, ktorý možno nájsť na webstránke www.catapultujsvojsen.sk. V druhom kole sa počas novembra stretnú so zástupcami spoločnosti CAT, aby predstavili svoj projekt osobne. „Bohatá účasť v súťaži nás príjemne prekvapila a som milo potešená, že Slováci sú kreatívni. Hoci na záver našej súťaže vyberieme iba jeden najlepší projekt, rada by som touto cestou apelovala aj na ostatné značky, ktoré investujú nemalé financie do marketingových či CSR aktivít. Bolo by skvelé, ak by sme viacerí vedeli pomôcť zrealizovať skutočne zaujímavé slovenské projekty, ktoré možno raz pohnú vecami nielen v našom regióne, ale i v celosvetovom meradle,“ dodala Claudia Petöová.

Viac informácií o projekte CATAPULTUJ SVOJ SEN nájdete na webstránke www.catapultujsvojsen.sk alebo na Facebooku.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk