Nový leak naznačuje prácu Bethesdy na novej hre Game of Thrones

Nový leak naznačuje prácu Bethesdy na novej hre Game of Thrones

 

Dočkáme sa "Tú dú tududú dú" v podaní Jeremyho Soula?

Čím je synonymom názov Bethesda? Synonymom epických príbehov zasadených do rozľahlých RPG hier vo fantasy svete. Čím je seriál Game of Thrones? Epickým seriálom plným epických príbehov vo fantasy svete. Existuje teda pre hernú adaptáciu kultového seriálu lepšia voľba než je Bethesda? My si myslíme, že nie a to si, zdá sa, myslia aj samotní tvorcovia, ktorí pravdepodobne pracujú na niečom s Game of the Thrones v názve. Ak teda nejde len o chybu.

Na Targete sa totiž objavila rozpracovaná stránka s príznačným názvom Bethesda: Game of Thrones, ktorú šikovné ruky užívateľov NeoGAFu rýchlo odfotografovali ako dôkaz. Táto skutočnosť, že toto by bol naozaj veľkolepý projekt, pekne korešponduje s vyjadrením Todda Howarda, ktorý sa nechal počuť, že v štúdiu momentálne vyvíjajú dva veľké projekty, ktoré sú dokonca ešte väčšie než to, s čím bežne pracujú. Narážal týmto tvorca práve na Game of Thrones?

Ak by sa toho Bethesda skutočne chytila, námet by bol rozhodne v lepších rukách, než v akých sa ocitol pred 5 rokmi, kedy vyšla priemerná a okamžite zabudnutá hra od štúdia Cyanide. Bethesda sa k leaku zatiaľ nevyjadrila.

Game of Thrones od Cyanide

Zdroj: Gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk