De'Aaron Fox sa stáva ambasádorom herných headsetov HyperX

De'Aaron Fox sa stáva ambasádorom herných headsetov HyperX

 

HyperX pokračuje v podpore eSports komunity a uzatvára partnerstvo s vychádzajúcou hviezdou NBA a náruživým hráčom De'Aaronom Foxom.

HyperX, divízia spoločnosti Kingston, oznámila partnerstvo s basketbalovým hráčom Kentucky Wildcats a náruživým počítačovým hráčom De'Aaronom Foxom. Ako ambasádor značky HyperX bude Fox používať výlučne herné slúchadlá HyperX, aby získal pri dlhých hrách maximálne pohodlie a vynikajúcu kvalitu zvuku. Mimo svojich športových zápasov bude Fox používať herné slúchadlá HyperX aj počas streamovania svojich obľúbených hier Call of Duty: Black Ops III a Clash Royale na Twitchi.

Fox bol hviezdou All-American na Universite v Kentucky a získal najlepšie výsledky v Thursday’s NBA Draft. Jeho celoživotná vášeň sú však počítačové hry, kde hráva nielen NBA2K, ale aj Call of Duty, Dragon Ball Z, Need for Speed, Madden, UFC a Clash Royale. S predpokladom stať sa najlepším atlétom Fox neúnavne trénuje svoje reflexy nielen na ihrisku, ale aj pri hraní video hier.

Som rovnako vášnivý hráč videohier, ako hráč basketbalu a preto ma teší, že môžem byť súčasťou HyperX teamu. Potrebujem kvalitnú hernú výbavu, aby som mohol dosiahnuť čo najlepší výkon.

De’Aaron Fox

Tradičný šport a eSports spolu konvergujú a De’Aaron Fox sa pridáva k rastúcej skupine nadšencov HyperX z radov profesionálnych basketbalových hráčov, medzi ktorých patrí aj hráč Los Angeles Laker a vlastník Echo Fox eSports teamu Rick Fox, NBA All-Star a zapálený hráč Gordon Hayward, alebo hráč Boston Celtic a majiteľ eSport Detroit Renegades Jonas Jerebko. Rad herných periférií HyperX, v ktorom sú headsety, myši alebo klávesnice, umožňuje hráčom byť stále lepšími a dáva im istú výhodu kvalitného hardvéru, čo oceňuje aj Sports komunita na celom svete.

Sme nadšení, že môžeme De'Aarona prijať do rodiny HyperX. Jeho mimoriadna zručnosť na ihrisku a pozoruhodná vášeň pre počítačové hry zvyšujú povedomie o značke HyperX medzi hráčmi videohier, rovnako ako aj medzi tradičnými športovými fanúšikmi.

Ben Malka, marketingový manažér HyperX
Zdroj: HyperX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk