ADATA predstavuje nové pamäťové karty UHS-II U3 a Premier ONE

ADATA predstavuje nové pamäťové karty UHS-II U3 a Premier ONE

 

ADATA rozšírilo svoju ponuku vysoko výkonných microSD a SD kariet v rade Premier ONE o produkty UHS-II U3 Class 10 a Premier UHS-I Class 10.

Karty Premier ONE UHS-II U3 SDXC využívajú kvalitnú technológiu MLC Flash a dosahujú vďaka tomu rýchlosti až 290 MB/s pre čítanie a až 260 MB/s pre zápis. Sú k dispozícii v kapacitách do 256 GB.

Karty Premier UHS-I microSDXC/SDHC Class 10 ponúkajú konštantnú rýchlosť čítania 85 MB/s a k dispozícii sú v kapacitách do 128 GB.

Rad Premier ONE ponúka zákazníkom širokú škálu pamäťových kariet pre jednoduché ukladanie dát s výkonom vhodným dokonca aj pre väčšie súbory a väčšie videá nahrané v UHD 4K a 8K rozlíšeniach; spĺňajú tiež požiadavky VR aplikácií. Všetky karty pracujú v teplotnom rozmedzí od -25 do +85°C.

Rýchle microSDXC/SDXC

Pamäťové karty Premier One typu SDXC sú testované podľa normy UHS-II U3 Class 10. Dosahujú tak rýchlosti až 290 MB/s pre čítanie a 260 MB/s pre zápis. Ich protiklady typu microSDXC zvládnu až 275 MB/s pre čítanie a 155 MB/s pre zápis. Ako microSD, tak aj SD verzie podporujú rýchlosti potrebné pre V90 video, tzn. natáčanie videa s dátovým tokom 90 MB/s, čo je viac než dostačujúce pre nahrávanie 4K, 8K alebo VR videí. Z vysokých rýchlostí budú ťažiť tiež rôzne action kamery a 360-degree aplikácie. Všetko nahrávanie prebehne bez kompresie, zasekávania, použitia vyrovnávacej pamäte alebo potreby znížiť rozlíšenie.

MLC Flash, robustné telo, dátová integrita a obria kapacita

Všetky karty radu Premier ONE UHS-II U3 využívajú špičkovú technológiu 3D MLC Flash pre optimálny výkon. Podporujú automatickú opravu chýb pre zvýšenie integrity dát a pred expedovaním prechádzajú dôkladným testovaním odolnosti voči vode, prachu, nárazom a röntgenovým lúčom. Pamäťové karty sú preto veľmi vhodné pre outdoorové aktivity aj pre cestujúcich profesionálov, ktorí prechádzajú rôznymi klimatickými podmienkami. Zákazníci si môžu zvoliť medzi kapacitou 64 GB, 128 GB a 256 GB podľa toho, koľko pamäte potrebujú dodať svojmu zariadeniu s iOS, Windows, Mac OS alebo Android. Vďaka univerzálnemu formátu microSD/SD spolupracujú karty v podstate s každým prístrojom.

Ideálne pre Full HD obsah

Pamäťové karty Premier microSDXC/SDHC sú k dispozícii v kapacitách 16 GB, 32 GB, 64 GB a 128 GB. Karty podľa normy UHS-I Class 10 zvládajú rýchlosti až 85 MB/s pre čítanie a 25 MB/s pre zápis. To z nich robí skvelú voľbu pre všetkých, ktorí potrebujú nahrávať Full HD 1080p video v konštantnej kvalite, prípadne také video prehrávať alebo zdieľať. Okrem prakticky absolútnej kompatibility sú karty pogumované. Prechádzajú prísnym testovaním odolnosti voči vode, prachu, nárazom a röntgenovým lúčom. Aby zákazník dostal kompletné balenie za priaznivú cenu, pridáva ADATA do Premier UHS-I kariet automatickú opravu chýb.

Zdroj: Adata

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk