Boli odhalené detaily o prvom DLC pre Battlefield 1

Boli odhalené detaily o prvom DLC pre Battlefield 1

 

Len nedávno sme vás informovali o krátkom teaseri, ktorým štúdio DICE lákalo na prvé platené rozšírenie k najnovšiemu Battlefieldu, s názvom They Shall Not Pass. Dnes sa konečne dozvedáme prvé detaily.

Okrem známych informácii, že rozšírenie prinesie nové mapy, zbrane a predovšetkým novú frakciu v podobe francúzskej armády, tu máme aj správu o novom hernom režime. Poďme si to teda zhrnúť.

They Shall Not Pass prinesie presne štyri nové mapy.

Verdun Heights
Úvodná delostrelecká paľba bojov pri Verdune spôsobila masívne lesné požiare, v ktorých sa bojujúce strany stretnú o nadvládu. Boj bude viesť smerom hore k obrej verdunskej pevnosti. Rozpúta sa zúfalý zápas o každý meter priestoru, na ktorý sústavne dopadá dážď delostreleckých nábojov.

Rupture
Potreba obsadiť mosty cez rieku Aisne núti francúzske oddiely vydať sa späť na bojisko, kde medzi vrakmi z predchádzajúcich tankových bojov prerastajú vlčie maky. Labyrint oceľových kolosov pritom predstavuje ideálne miesto k nastraženiu pasce.

Soissons
Zažijete jednu z najväčších tankových bojov prvej svetovej vojny. Desiata francúzska armáda sa s pomocou tankov Saint Chamond pokusí znova obsadiť Soissons. Malebná krajina francúzskeho vidieka sa stáva dejiskom niekoľkohodinovej bitky s nasadením lietadiel, tankov a pechoty.

Fort Vaux
Vôbec prvý veľký boj v útrobách v niektorej z pevnosti prvej svetovej vojny sa odohráva v temnom podzemí pod Fort Vaux. V labyrinte ochodzí a vlhkých kamenných chodieb sa Nemci a Francúzi snažia vzájomne zničiť pomocou granátov, pušiek, bajonetov a plameňometov.

Nový herný režim Frontlines
Unikátna kombinácia módov Rush a Conquest, v ktorej na aktívnej vojnovej fronte bojujete o vzájomne prepojené kontrolné body. Oba tými bojujú vždy o jeden kontrolný bod a po jeho obsadení sa akcia presúva na novú lokalitu. Pokiaľ sa vám podarí obsadiť nepriateľskú základňu, nastáva boj o telegrafické stanovisko s obrancami a útočníkmi v štýle Rush.

Nová trieda, technika a zbrane.

Elitná trieda Trench Raider
Vydajte sa neohrozene do bezprostrednej blízkosti nepriateľa za pomoci novej elitnej triedy Trench raider. Tento zákopový špecialista bude budiť hrôzu nielen svojou palicou a zásobou granátov.

Char 2C
Vstúpte na bojisko v novom bojovom kolose Char 2C. Tento ťažký tank, vychádzajúci z reálneho francúzskeho modelu, môže zvrátiť priebeh akejkoľvek bitky.

St. Chamond
Bol jedným z najsilnejších vyzbrojených spojeneckých tankov. Ovládnite bojisko s týmto pozoruhodným strojom francúzskej výroby.

Nová stacionárna zbraň
Obliehajúcu húfnicu môže podobne ako poľné delo ovládať jeden peší vojak. Táto nová stacionárna zbraň poskytuje podporu nepriamou delostreleckou paľbou, rovnako ako mínomety a delostrelecké zbrane vozidiel.

Francúzska armáda
V rozšírení They Shall Not Pass sa do bojov pridajú zocelení vojaci francúzskej armády.

Štúdio DICE zatiaľ nepotvrdilo presný dátum vydania tohto rozšírenia, no k dispozícii by mal byť v priebehu marca.

Zdroj: battlefield.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk