Lenovo 500 Multimediálny ovládač: ovládanie dnešného domova

Lenovo 500 Multimediálny ovládač: ovládanie dnešného domova

 

Rýchla, sofistikovaná evolúcia v oblasti domácej zábavy priniesla výzvu, ktorú predvídal len málokto: potrebu inovatívneho zariadenia, ktoré integruje, ovláda a nakoniec ešte z tejto zmeny vyťaží najviac.

Potiahnite a surfujte

Využívajúc spätnú väzbu od tých istých frustrovaných spotrebiteľov, tím Lenovo vytvoril multimediálny ovládač Lenovo 500 Multimedia Controller, špičkovú bezdrôtovú klávesnicu a myš, ktorá perfektne sadne do vašej dlane. Tento ovládač výrazne zlepšuje nielen spôsob, ako sa domáci užívatelia pripájajú k svojim počítačom, na internet a k displejom, ale tiež znovu definuje samotný pohľad na to, ako by kompaktné zariadenie s ľudským rozhraním (HID) malo vyzerať, fungovať a aké by malo byť na dotyk.

Začnime s klávesnicou multimediálneho ovládača Lenovo 500 Multimedia Controller. Celý jej povrch funguje ako kapacitný multidotykový touchpad s podporou gest pre Windows 10 - čo znamená, že používatelia na nej môžu písať ako na štandardnej klávesnici alebo len kĺzať prstami po povrchu ako pri touchpade. Už nemusíte nemotorne držať ovládač, kým si prehodíte ruku, aby ste dočiahli na klávesy alebo touchpad.

Ovládač Lenovo 500 Multimedia Controller je navrhnutý pre vaše palce, aby dočiahli na klávesy na klávesnici a zároveň mohli ovládať touchpad - všetko jedným hmatom. Prísne používateľské testovanie skorších konceptov ovládača sa odrazilo v dizajnových prvkoch, medzi ktoré patrí vhodne zaoblená hrana pre jednoduché zdvihnutie z rovnej plochy (napr. z konferenčného stola), žiadne ostré hrany, aby sa pohodlne držal a klávesy, na ktoré jednoducho dosiahnete oboma palcami.

Navrhnutý pre kapitánske sedadlo

Nezabúdajme, že mnohé domáce kiná zaberajú celé miestnosti a nielen jeden kút obývačky - to znamená, že medzi obecenstvom s ovládačom a displejom môže byť dosť veľká vzdialenosť. A aj keď v domácnosti domáce kino nie je, pripojené displeje sa zvyčajne nachádzajú na jednej strane veľkého, otvoreného priestoru, aké sú dnes stále viac obľúbené.

Výsledok? Tam, kde štandardný dosah na 10m bežných bezdrôtových diaľkových ovládačov nestačí, ovládač Lenovo 500 Multimedia Controller ponúka bezdrôtový dosah až 20m. Mali by sme tiež dodať, že používatelia si dokonca môžu svoj elegantný a ľahký - 141g ovládač Lenovo 500 Multimedia Controller vziať aj do práce a používať ho pri prezentáciách na veľkých či dokonca duálnych obrazovkách.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk