Lenovo predstavilo svoj najnovší odnímateľný tablet Miix 720

Lenovo predstavilo svoj najnovší odnímateľný tablet Miix 720

 

Všestranné digitálne zariadenie, ktoré nielen zahmlieva, ale úplne odstraňuje hranice medzi prácou a hrou.

Čítajte ďalej a predstavte si, že jeden deň života strávite s Lenovo Miix 720.

Zazvoní vám budík a ako takmer 40 percent pracujúcich v USA, možno budete časť dňa pracovať na diaľku, nakoľko máte dôležitú predpoludňajšiu prezentáciu u potenciálneho klienta.

Toto ultra tenké zariadenie hodíte do tašky a vychádzate z dverí. Vďaka rozmerom len 14.6 mm a váhe 1.1 kg, vrátane precíznej klávesnice s podporou dotykového ovládania, váhu Miix 720 cestou do kaviarne na ramene takmer necítite.

Tenký a ľahký odnímateľný Lenovo Miix 720

Usádzate sa a pretočením otvoríte obrazovku, aby ste si ešte raz skontrolovali svoju prezentáciu. Integrovaná infračervená (IR) kamera v Miix 720 s Windows Hello okamžite rozpozná vašu tvár a odomkne toto odnímateľné zariadenie. Už žiadne zložité, ťažko zapamätateľné heslo, pri písaní ktorého sa môžete ľahko pomýliť a ktoré by zbytočne oddialilo začiatok vášho pracovného dňa. Ste vďační za túto jednoduchosť a súhlasíte so 75 percentami PC užívateľov, podľa ktorých je PC bio-autentifikácia, ako napr. rozpoznávanie tváre v Miix 720, veľmi praktickou a príjemnou funkciou.

Do vášho stretnutia zostáva už len pár minút. Klávesnicu nechávate v taške a použijete 12-palcovú dotykovú obrazovku ako tablet, pričom jeho QHD+ displej s rozlíšením 2880 x 1920 prináša ultra ostrú jasnosť obrazu pri vašej prezentácii, ktoré je plná rôznych grafík.

S perom Lenovo Active Pen 2 v ruke použijete tlačidlo, ktorým otvoríte váš email a skontrolujete, či vám šéfka neposlala posledné úpravy dokumentu. Jej návrh: pridať do prezentácie ešte jeden rukou nakreslený nákres. Podobne, ako ďalších 20 percent opýtaných používateľov odnímateľných zariadení, ktorí používajú pero alebo stylus na dennej báze, sa spoľahnete na digitálne pero a urobíte nákres spolu s dodatočnými vysvetlivkami len jedným kliknutím svojho pera Lenovo Active Pen 2 využívajúc Windows Ink. Až 4,096 úrovní citlivosti tlaku na pero prináša precízny zážitok z kreslenia, akoby ste písali na papier.

Proces kreslenia a písania perom vám pomáha sformulovať obsah tak, aby bol zapamätateľnejší a významnejší. Prísľub spoločnosti Lenovo vytvárať šikovnejšie perá z veľkej časti pramení z neustále rastúceho množstva prieskumov, podľa ktorých digitálne perá lepšie vyhovujú pri konceptualizácii, prototypovaní, skicovaní, memorovaní a starom dobrom brainstromingu. Inak povedané, nielenže si nerobíte starosti s úpravami na poslednú chvíľu, novú informáciu ihneď zapracujete do prezentácie a presne chápete, prečo tam má byť.

Nový slide pridávate k ostatným a využitím Wi-Fi pripojenia posielate aktualizovanú prezentáciu svojej šéfke. Toto všetko máte urobené a kávu máte ešte stále horúcu. Až 8-hodinová výdrž vášho odnímateľného zariadenia6 s USB pripojením, ktoré nikdy nespí znamenajú, že si dokonca môžete nabiť svoj smartfón, kým je Miix 720 vypnutý a vy dopíjate svoju kávu.

Nabite si telefón cez USB konektor, ktorý nikdy nespí, dokonca aj keď je váš Miix 720 vypnutý.

Keď prídete do kancelárie klienta, jednoducho pripojíte 4K monitor v konferenčnej miestnosti8 k svojmu Miix 720 cez Thunderbolt 3, v dnešnej dobe najrýchlejší port dostupný pre počítače. Pri rýchlosti 40Gbps Thunderbolt 3 zvládne všetky vaše potreby dátového transferu a simultánne aj prenos videokonferencie so šéfkou.

Prezentácia zožne úspech, dohoda je zaistená a vy znova vyberáte pero Lenovo Active Pen 2 , aby ste digitálne podpísali zmluvu. Strata stylusu je problémom číslo jedna medzi užívateľmi digitálnych pier,9 no pre vás nie je problém nájsť vaše pero Lenovo Active Pen 2 , nakoľko Miix 720 disponuje praktickým držiakom.

Ste naspäť v kancelárii, pripájate si plnohodnotnú klávesnicu s 1.5mm výškou kláves pre rýchlejšie a presnejšie písanie. Počas stretnutia si znovu odopnete dotykovú obrazovku a používate váš mobilný tablet a pero Lenovo Active Pen 2 , aby ste si mohli jednoducho robiť poznámky. Pred odchodom z miestnosti zabudovaným fotoaparátom Miix 720 rýchlo odfotíte poznámky na tabuli.

Miix 720 zadná integrovaná kamera

Cestou domov, po dlhom dni, vás vonkajšia scenéria inšpiruje k ďalšiemu perspektívnemu návrhu. A keďže kreativita nepočká a vy máte Miix 720, môžete rýchlo urobiť zopár záberov zadným 5MP fotoaparátom a cestou vo vlaku môžete upravovať obrázok s perom Lenovo Active Pen 2.

Ste doma so západom slnka, vy a váš Miix 720 strávite pár minút komunikáciou na sociálnych sieťach s rodinou a priateľmi a pošlete šéfke email s návrhom scenérie, pričom s podsvietenou klávesnicou sa vám ľahko píše, aj keď sa stmieva.

Miix 720 klávesnica štandardnej veľkosti s podsvietením

Ako tak doma relaxujete, nastavíte si až 150-stupňový stojan Miix 720 do vyhovujúceho uhla a vychutnávate si film v pohodlnej polohe. Jeho vylepšené dvojité pánty stojana zabezpečujú výrazne plynulejšiu rotáciu a sú pevnejšie ako predtým.

Alebo ešte lepšie, jeho integrovaný port Thunderbolt 3 a voliteľné konektory8 vám umožnia pripojiť až dva ďalšie displeje so živým 4K rozlíšením, keď budete chcieť pozerať filmy s rodinou a priateľmi.

Bol to hektický, ale nakoniec úspešný deň a je ťažké si predstaviť, ako by ste ho zvládli bez mnohých tvárí zariadenia Miix 720 po svojom boku.

Lenovo Miix 720 (vrátane klávesnice) bude v cene od 1,499 EUR dostupný od apríla 2017 v šampanskej zlatej farbe.

Zdroj: Lenovo, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk