Na televízne obrazovky pravdepodobne prídu adaptácie hier Altered Beast a Streets of Rage

Na televízne obrazovky pravdepodobne prídu adaptácie hier Altered Beast a Streets of Rage

 

Altered Beast a Streets of Rage boli hry, ktoré hrávali najmä starší hráči. Tieto dve klasiky sa pravdepodobne dočkajú filmovej adaptácie.

Stránka Engadget dnes priniesla správu o tom, že producenti známeho seriálu "Fear of the Walking Dead" plánujú televíznu adaptáciu dvoch herných klasík - Streets of Rage a Altered Beast. V hre Streets of Rage ste boli v úlohe policajta, bojujúceho proti zločinu o čosi drsnejším spôsobom, ako je to obvyklé. V Altered Beast ste zasa boli gréckym bojovníkom, ktorý sa vedel pretransformovať do "silnej príšery".

Ako Engadget ďalej dodáva, tieto príbehy síce pôsobia ako klišé, no to isté môžeme povedať aj o veľmi úspešnom seriály Walking Dead, kde sa to klišé len hemží. A mimochodom, pôvodná verzia hry Altered Beast končila scénou, kde ste sa dozvedeli, že celá hra bola vlastne len filmom. Či nám už vtedy chceli tvorcovia hry povedať, že plánujú hru sfilmovať nevieme, no veríme, že televízna adaptácia bude rovnako dobrá ako hra. SEGA však naďalej hľadá partnerov pre tituly ako Virtua Fighter, Shinobi a Crazy Taxi, takže je možné, že sa v budúcnosti dočkáme viacerých filmových spracovaní. To, kedy to bude nikto nevie; o všetkom zatiaľ SEGA zaryto mlčí a pravdepodobne čaká na vhodnú príležitosť.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk