Na 11. ročníku Intel Extreme Masters sú využívané monitory Acer Predator

Na 11. ročníku Intel Extreme Masters sú využívané monitory Acer Predator

 

Herný monitor Acer Predator XB241H bol vybraný ako oficiálny monitor 11. ročníka herného turné Intel Extreme Masters (IEM).

Hranie na vysoko kvalitných displejoch má zásadný význam pre zabezpečenie toho, aby mali naši súťažiaci tie najlepšie zážitky z elektronických športov (eSports). Preto je naše partnerstvo so spoločnosťou Acer pre tento ročník Intel Extreme Masters pravdepodobne jedným z tých najdôležitejších. Tešíme sa na stretnutie svetových herných elít, ktoré budú bojovať proti sebe na monitoroch Predator, a to na jednom z najväčších turnajov v elektronických športoch na planéte.

uviedol Michal Blicharz, VP Pro Gaming, Electronic Sports League

Otestovaný v bitkách a pripravený k akcii - monitor Predator XB241H

24" monitor Predator XB241H bol navrhnutý k dokonalosti a od základu na rýchlo sa meniace akcie na turnajoch. Je vybavený najnovšou technológiou NVIDIA G-SYNC, ktorá hráčom prináša neuveriteľne detailné snímky a plynulé vizuálne efekty. Predator XB241H podporuje rozlíšenie 1 920 × 1 080 px pri obnovovacích frekvenciách až 144 Hz (možnosť pretaktovania až na 180 Hz) a môže sa pochváliť aj rýchlou 1ms odozvou GTG (zo šedej do šedej), vďaka čomu zobrazí rýchlo sa meniace akčné scény a dramatické prechody úplne plynulo, bez rozmazávania a duchov.

11. ročník turné Intel Extreme Masters odštartoval v čínskom Shanghai, potom sa v novembri presunie do Oaklandu v Kalifornii, ďalej v decembri do Gyeoggi v Južnej Kórei a konečnou zastávkou budú v marci 2017 poľské Katowice.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk