Titanfall 2 bude mať singleplayerovú kampaň

Titanfall 2 bude mať singleplayerovú kampaň

 

Úspešná sci-fi strieľačka Titanfall bude pokračovať v druhej časti a rovno aj so singleplayerovou kampaňou.

Až dnes sa nám naskytla možnosť dozvedieť sa niečo nové o pokračovaní úspešnej sci-fi strieľačky Titanfall. Hneď prvá novinka o Titanfall 2 je, že bude obsahovať singleplyerovú kampaň, ktorá sa bude odohrávať, ako aj multiplayer, vo vedecko-magickom svete, ale so zachovanou pozemskosťou, špinavosťou, ľudskosťou či skutočnosťou.

Na pokračovaní pracuje Respawn Entertainment už od roku 2014, t.j. po skončení posledného sťahovateľného obsahu. A ako sa vyjadril Jesse Stern, tak hra určite nevyjde koncom tohto alebo začiatkom budúceho roka. Potom pokračoval: „Jedným z nedostatkov prvej hry bolo to, že sme nemali mechanizmus na to, aby sme mohli všetkým povedať, kto v tej hre ste, kde sa nachádzate či kto je navôkol vás. My sme poznali odpoveď, ale nevedeli sme ju aj doručiť ostatným hráčom.“

Preto by chceli v kampani aj porozprávať príbeh o tom, prečo sa vlastne odohráva vojna v hre Titanfall. Víziu vidia celkovo vo veľkej globálnej koloniálnej vojne, v ktorej by sa prerozprával príbeh americkej revolúcie a občianskej vojny vo vesmíre. Stern taktiež prezradil, že rokujú so spoločnosťou Lionsgate TV o možnom vývoji televízneho spin-off seriálu na motívy tejto videohry. Avšak, celú víziu brzdí predpokladaná cena seriálu, ktorá je podľa jeho slov vysoká.

Poslednou a zároveň aj dobrou správou je, že nový Titanfall nebude čisto exkluzivita pre Xbox One, ale príde na všetky hlavné platformy - PC, Xbox One a Playstation 4. Mimo toho Respawn oznámil, že mobilná hra príde aj na zariadenia iOS či Android v priebehu roku 2016.

Zdroj: IGN, YouTube, Giga

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk